• sözlükte hakkında yazılanları okuyunca, "acaba başka kitabevi mi?" diye düşündüğüm ve internetten ne zaman alışveriş yapsam -ki en az 5 kere alışveriş yapmışımdır- siparişlerimin en geç 2 gün sonra elime hasarsız bir şekilde geçtiği ve daha çok mesleki sınavlar ile hukuk kitapları alanında uzmanlaşmış kitabevidir.
    http://www.savaskitap.com/
  • telefonlara cevap vermemek için açık bırakan, bu nedenle arandıklarında sürekli meşgul çalan yayınevi.
  • kesinlikle sipariş verilmemesi gereken yer. sahaf bile siparişi aynı gün kargoya verirken siparişten 10 gün sonra kargoya vermeye tenezzül ediyorlar. e-mail'lere katiyen cevap vermiyorlar. telefonları 24 saat açık bırakıyorlar ki, kimse ulaşamasın. internette şöyle bir bakayım dedim, keşke daha önce baksaydım. herkes aynı şeyleri yaşamış. sakın düşmeyin tuzaklarına, alternatif sitelerin hepsi aynı gün kargoya veriyor. bunlar 10 gün geçmiş göndermiyorlar, gönderirler mi belli değil.
  • rezil bir firma.internetten o kadar alışveriş yaptım kendileri kadar vurdumduymaz bir başka firma görmedim.
  • çok güzel kanun yapıyorlar özellikle kopmamaları harika bir özellik. bundan dolayı bir de internet sitesini deneyeyim dedim ve şu an bu yoğunluğa rağmen oldukça hızlı şekilde kargom geldi. sözlükte bahsedilenler eski tarihli, büyük ihtimalle işleyiş şekillerini değiştirmişler. keşke bana birkaç tane kanun hediye etseler...
  • kendilerinden 120 tl değerinde bir ders kitabının yeni baskısının siparişini vermiştim, bana aynı isme sahip 300 tl değerindeki uygulama kitabını göndermişler. bu pandemi döneminde kendilerine bir teşekkür mü etsem bilemedim. şaka maka iki kitap da kendi yayınları, sanırım elemanları konusunda biraz daha dikkatli olmaları gerekiyor.
  • salı günü öğleden sonra 3'te vermiş olduğum siparişi çarşamba sabahı gönderip beni dumur eden kitapçı. hızlarına hayran kaldım, yurtiçi kargo da sağ olsun şaşırttı.
hesabın var mı? giriş yap