şükela:  tümü | bugün
  • sıfır bir isimli internet dizisinde başrollerden birini oynayan oyuncu. dizideki ismini hatırlayamadım ama herkes "dayı, aga" falan diyor. yetenekli oyuncu vesselam.
  • sıfır bir dizisinde rol alan yetenekli oyuncu.
  • sıfır bir dizisinin muhtemel senaristti.
  • sıfır bir dizisini izlediğimde, izlerken beni hiç yormadığını fark ettiğim tek oyuncu bu.
    mimiklerini tanıyorsunuz, size bambaşka bir duygu aktarmaya çalışmıyor. doğal oynuyor. gerçi bambaşka bir şekilde oynayabilir mi, emin değilim. set arkası konuşması, hareketleri süper yetenekli bir oyuncu olmaktan ziyade, doğallığını gösteriyor.

kısacası, hem canciş, hem sevimli.
  • şu aralar youtube'da yayınlanan sıfır bir isimli güzel dizide oynayan ve ilerde de daha fazla ünleneceğinden emin olduğum yetenekli oyuncu.
  • çok kaliteli bir oyuncu olduğunu düşündürdü sıfır bir dizisindeki başrolüyle. 1989 izmit doğumlu aslen de urfalı bir elemanmış, üniversitede adana'daymış. rolünü pek iyi yapmakta. bana oktay kaynarca'yı anımsatmıştır. bence ondan çok daha iyi olma potansiyeline sahip sempatik genç.

yolu açık ola.
  • şu dizide gözüme batan tek zorlama karakter bu adam ya.
    güzel güzel izliyoruz sahneye giriyor ve o omuzlar evin duvarına vura vura yapay yapay yürüyor :')

çok güzel bir iş *, keşke alternatifli de izleyebilseymişiz.
  • geçenlerde cihangirde gördüğüm oyuncu. dizide taktığı gözlük yine gözündeydi. bence gece de bu gözlükle uyuyordur.
  • sıfır bir dizisinin absürt ve aşırı yetenekli oyuncusu. omuz hareketleri, gözlüğün üstünden bakmaları, yürürken girdiği şekiller tek kelimeyle mükemmel.

tipine bakıyorsun bir de üstlendiği role bakıyorsun, alakasız. dizinin tartışmasız en iyisi.
  • sezon finalinin ileriye alınması ile ilgili bir açıklama yapmak yerine, fotoğraflarını yoruma kapatmış vasat oyuncu...
    gerçekten de felaket samimiymişsiniz kardeş...