• savaş sebebi,
    sebep yoksa niye uçak yapasın ki
  • önce şu bakkaldan alabileceğiniz coca cola yı yapın da sonra uçak da yaparsınız. uzay mekiği de... dediğim başlık..
  • her şey geçtim yapmayı planladığın uçak kanat çırparak mı uçacak? uçak motorunu geçtim hatta araba motorunu bile geçtim motosiklet motorunu bile yapamıyoruz.
  • (bkz: göt)
  • savaş.
    bi yerlerde savaş varsa, o uçak bi şekilde yapılıyor çünkü.
  • (bkz: çomar)
  • en az 1050 ti ekran kartı olan i7 işlemcili bir bilgisayar ve autodesk maya programı.
  • malzeme mi,malmeze değildir o ,o kadar basit değil yani.
    not: malzemeleri temin edince uçak yapılmıyor ,belki 100 sene önce yapılırdı. bu yy de uçak dediğin şey malzemeleri temin edip birbirine monte edince olmuyor.
  • irade.

hem halkta hem yöneticilerde irade. savaş uçağı dediğin nane nükleer teknolojiden zor değil.

hindistan atom bombası ürettiğini duyurdugunda pakistan nükleer güç olmak için çalışmalara başladı. düşün pakistan. devlet yöneticileri fakir bir ulkeyiz sadece ekmek yeriz ama yine nükleer teknolojiye sahip olmalıyız dediler. şu veya bu şekilde bu güce ulaştılar. ambargo uygulandı zorluk çekti ama bugün elinde atom bombası var dünyada kaç ülkede var bu. hele ki adamın yıllarıdır husumetli olduğu sinir komşusundan atom bombası varken sahip olmalıydılar.

(bkz: abdul kadir han)

uçak içinde tabi ki yıllar süren bir ar-ge gerekli bir ton çalışma vs lazım. bugün he desek en az 20-30 yıl sonra kendimize ait bir savaş uçağını gökyüzünde görürüz bu kararı verecek güçte bir iktidar lazım. daha sonra bu karardan dolayı bazı yaptırımlara uğrayacağız bunlara direnecek sebat edecek bir halk lazım.

bu iradeye sahip miyiz kendimize sormalıyız.
  • ram lazim bol bol. kasmasin uçak.
hesabın var mı? giriş yap