şükela:  tümü | bugün
 • savaşa hayır deyinxe pkklı olmuyorsunuz. yanıbaşımıza kadar gelmiş, sınıra yakın ilçelere roketler atılıyor pkk tarafından. çoğu medyada haber dahi olmuyor. fakat devlet biliyor. o pislikler temizleniyor. bu savaş değil operasyon. dolayısıyla operasyona karşı olursanız evet hain olursunuz.
  sadece bugün sınıra yakın ilçelerdeki evlere 10un üzerinde roket atıldı. can kaybı yok ancak maddi hasar var. birazcık okuyun
 • ıctigi suyu bile abd'li sirketlere teslim edenleri desteklemenin vatanseverlik oldugu yerde siyasi sova hayir diyenin, huzur ve baris isteyenin terörist ilan edilmesi gayet normal.
 • dikkatli ve uzun soluklu planlamaya karşı, reisimizin beceriksizce yönettiği/yönetemediği sürecin farkında olanların içine düştüğü durum. ortada savaş yok. emri uygulama var. savaş sizin tabiriniz.

  varsa bile sevmiyoruz arkadaş savaşı. güçlü ol, üret, muhtaç olma istiyoruz. bize bu coğrafyayı savaşsız yönetecek adam lazım. gelmez öyle biri ama insan istiyor işte. pkk filan demeyin, henüz net şekilde ışid'e terörist diyememişiz. cesur değiliz. kendi kendimize kahramanlık hikayeleri yazıyoruz.

  geçti o askere güzelleme yapıp, yar ve yardım dileme masumiyeti. öncedendi bunlar. askerin ne olduğunu hepimiz biliyoruz.

  karşı çıkınca da terörist oluyoruz. yok öyle!

  bokunuzu temizlemenizi bekliyoruz. sonra oturur konuşuruz. bu ülkeyi siz bu hale getirdiniz. ağzınızda bıçak taşımanız bizi tatmin etmiyor. demokrat parti, özal ve şimdikiler. yatacak yeriniz yok.

  önceki dönemlerden tek farkınız elinizdeki kanı lüks saraylarınızda yıkamanız. buna çanak tutanlar henüz ellerine bakmayı akıl edemeyen ruh hastalarıdır.

  savaş değil bu. enayilik.
 • yeni bir sey degildir.arsiv karistirmayi sevenler bakabilir 1990 yilinda 1.korfez savasi sirasinda pendik lisesi ogrencisi n.a.(nermin) okul duvarina savasa hayir yazdigi icin okuldan atilmis sonrasinda dev-sol dhkpc gibi yasadisi sol orgutler ile iliskisi cikmisti.o gun bu gundur bu cumle terorirstlikle ozdeslesmistir.daha oncesi var mi bilmiyorum
 • evet savaşa hayır demekle terörist olunmaz. haklısın. #barışpınarıharekatı savaş değil zaten. savaş iki ülke arasında olabilir. biz çapulcu terörist avlamaya gidiyoruz. selam olsun şanlı ordumuza askerimize
 • diğer insanların/ötekilerin üzerinde iktidar kurmaktan şehvetli bir zevk alan insansılar tarafından savunulan görüş.
 • savaşa hayır deyince değil teröriste terörist demeyince , terörle mücadeleye savaş deyince terörist olmak.
 • savasa elbette hayir diyebilirsiniz. lakin, savasi baslatan taraf siz degilseniz elbetteki kendinizi savunmaniz gerekmektedir. suanki operasyona hayir diyenin evine surekli gidip camina tas atsalar ne yapar? birakin bos duyar kasmayi. sebepsiz yere bir adim atilmiyor.
 • ben bu savaşları destekliyorum. umarım çok daha büyükleri çıkar ve bu ilkel toplumların spermleri bile yeryüzünde kalmaz. savaşlara sonuna kadar evet. sikin birbirinizi gerizekalılar.