şükela:  tümü | bugün
 • ypg ışid'e savaş açtığında neredeydi acaba bu savaşa hayırcılar_

  -ypg abd desteğiyle rakka'yı ışid'den temizledi
  +hobareeyeyeyeyy cihatçı orospu çocukları geberdi gitti. biji ypg biji abd. vur vur gerillaa wara wara wara

  -türk ordusu ypg'yi vuruyor
  +savaşa hayır :(((

  ışid neyse ypg de odur.
 • https://eksiup.com/p/uj25033479hr

  ininize girecez orospu çocukları.
 • sen önce #terörehayır de savaş işi kolay.

  edt: ve ayrıca savaşmıyoruz had bildiriyoruz.
 • amerika’dan alınan silahların bırakılıp, fırat’ın doğusunu esas sahiplerine bırakıp defolup gittiğinizde benim de destekleyeceğim hashtag’dir. bu onun bunun çocukları, ne hikmetse, tsk ile karşı karşıya geldiklerinde barışı hatırlıyorlar. bizi tükürüğünüzle boğmakla tehdit ettiğiniz günlerde kimse barış narası atmıyordu. sizin kadar onursuz bir kitle görmemiştir bu topraklar. madem eline silah aldın o halde delikanlı gibi çık karşımıza da savaş. ona buna kucak dansı yapmaktan şalvarlarınız aşındı artık.

  edit: itin biri atatürk’ün yurtta sulh cihanda sulh sözüne atıfta bulunmuş ve bu hashtag ile aynı savı desteklediğini iddia etmiş. öncelikle atatürk’ü o pis ağzınıza almayın. atatürk yaşıyor olsaydı o hashtag’i bile açamazdınız. hepinizi çıktığınız mağaraya geri sokardı.

  edit 2: imla
 • çözüm sürecinde silah bırakması gerekirken hendek kazıp, bomba stoklayanlar mı bunu söylüyor. boşa uğraşmayın o şansı kaçırdınız artık.
 • teröre evet diyen, kansız, şerefsiz, vatansız, orospu çocuklarını buluşturan etikettir. leşinize bile rahat vermeyeceğiz sizin.
 • ulu önderimiz gazi mustafa kemal'in mecbur kalmadıkça savaş bir cinayettir sözü ile yetişmiş türk gençleri olarak bugünlerde görüyoruz ki etrafı güneydoğudan terör örgütleriyle, batıdan piyon devletçiklerle, doğu akdenizden mavi vatan sınırlarımıza karşı petrol şirketleriyle ve onların taşeron donanmalarıyla sarılmaya çalışılan türkiye cumhuriyeti için artık savaş bir elzemdir!

  bugün savaşa hayır demek çaresiz kalmış, köşeye sıkıştırılmış pkk/pyd/işid/el nusra vs. terör örgütlerine can suyudur,

  bugün savaşa hayır demek emperyalistlerin ilmek ilmek dokuyarak tamamlamaya çalıştıkları büyük ortadoğu projesi için onlar adına zaman kazanmaya çalışmak demektir,

  bugün savaşa hayır demek doğu akdenizde kendi milli sınırlarımız olan mavi vatanımızı emperyalistlere peşkeş çekmek, bizden sonra gelecek nesillerimizin haklarını petrol baronlarına yedirmek demektir.

  atalarımızdan aldığımız emaneti ileri götürmenin vakti gelmiştir, sıra bizde, bu düzeni bozacağız, siyasetin pisliklerinden ve yalanlarından uzak durup ülkemiz için ne gerekiyorsa onu yapacağız.

  ne mutlu türk'üm diyene!
 • leyla güven, pöh 4.sınıf emniyet müdürü şehit edilince ne demişti, bu bir savaş ve savaşta ölümler olacaktır demişti değil mi? daha o savaşı görmedi asıl yeni başlıyor. emniyet müdürünü şehit etmeyi savaşta ölümler olacaktır diye bayağılaştırdığını sanan hdpnin çakma hümanistleri istediği kadar zırlasın. hepinizin gerçek yüzünü biliyoruz. türk ve kürt sırt sırta sınırımızda ki terör oluşumunu yok edeceğiz gözünüzün önünde.
 • pkk destekçilerinin açtığı hashtag. bu türkiye'nin değil erdoğan'ın savaşı vs diyerek beyinsizleri kendi safına çekmeye çalışıyorlar.
 • terör sevicilerin hashtagı.
  kimse savaş delisi değil ama sen götümüzün dibine elin sikiyle bir şeyler yapmaya çalışıp üstüne taciz edersen gelip ananı bile sikerler. bu dünyanın her yerinde böyledir.
  bakmayın diğer ülkelerin köpek gibi havlamasına.