• https://eksiup.com/p/uj25033479hr

ininize girecez orospu çocukları.
  • sen önce #terörehayır de savaş işi kolay.

edt: ve ayrıca savaşmıyoruz had bildiriyoruz.
  • çözüm sürecinde silah bırakması gerekirken hendek kazıp, bomba stoklayanlar mı bunu söylüyor. boşa uğraşmayın o şansı kaçırdınız artık.
  • leyla güven, pöh 4.sınıf emniyet müdürü şehit edilince ne demişti, bu bir savaş ve savaşta ölümler olacaktır demişti değil mi? daha o savaşı görmedi asıl yeni başlıyor. emniyet müdürünü şehit etmeyi savaşta ölümler olacaktır diye bayağılaştırdığını sanan hdpnin çakma hümanistleri istediği kadar zırlasın. hepinizin gerçek yüzünü biliyoruz. türk ve kürt sırt sırta sınırımızda ki terör oluşumunu yok edeceğiz gözünüzün önünde.
  • pkk destekçilerinin açtığı hashtag. bu türkiye'nin değil erdoğan'ın savaşı vs diyerek beyinsizleri kendi safına çekmeye çalışıyorlar.
  • ya sikerim pkkyı da sizin ilkel hırslarınızı da. yeter lan insan savaşa hayır demekten çekinecek hale getirilir mi? utanın az, en önemli değerlerimizden biri olan şiddet karşıtlığını ben neden dile getiremiyorum amına koyim. sonuna kadar savaşa hayır. sonuna kadar aptal milliyetçiliklere hayır.

edit: imla.

not: özelden yazdıklarınız, ettiğiniz küfürler ilgimi çekmiyor. zaten yorumumu varlığınızdan haberdar olduğum için yaptım.
  • hayatımda hiçbir seçimde akp veya mhp'ye oy vermedim. ama benim bildiğim bir şey var ki o da, kendimi bildim bileli bu ülkenin masum evlatları sivil veya asker iken bu pkk denen bebek katilleri tarafından öldürülüyor. şimdi bu adamlar devlet kurabilecek kadar güçlenmişken, bu adamlara öldürücü darbe vurabilecek bu opersayonu desteklememeyi geçtim, savaşa hayır diyerek kösteklemek, ayrılıkçı örgütlerin siyasi ideoloji uğruna insan öldürülmesini meşru kabul etmektir. ypg ve pkk'nin yok edilmesi, kürt yurttaşlarımızın haklarını çiğnemek değildir, aksine bölgedeki can güvenliği ve mülkiyet hakkı zaafiyetlerini giderecek bir hamle olacaktır.
  • bakın #savaşahayır dediğimde, benim muhatabım bu ülkedir zira bu ülkede yaşamakta ve bu ülke vatandaşı olan biriyim. şu oraya girdiğinde niye demiyon, bu buraya saldırdığında niye demiyon.. evrensel manada da #savaşahayır diyen biri olarak bunun da karşısındayım ve söylüyorum lafımı elbet. lakin bugünlerdeki hadise benim ülkemle ilgili. ordunun afrin harekatı sürecinde, bir ay içerisinde yanıbaşımda olan askeri şehitliğe en az yüz çocuğun defnedildiğini gözlerimle gördüm. aileleri her gün mezarları başına geliyor. bu, sadece benim yanıbaşımdaki durum. bir de bunun ülke geneli var. yazık değil mi?
    dolayısıyla #savaşahayır demem, beni terörist yapmaz. bu çocuklar ölmesin, demeye getirir. #savaşahayır dediğim için beni terörist ilan etmen de seni vurdumduymaz yapar anca.
  • savaş denen bok çukuruna kimin, kimlerin maşasıyla girildiğini bilerek takınılıyorsa haklı düsturdur. ortada bir milli müdafaa unsuru mu var, sınırlar mı ihlal edilmiş, dört yandan kuşatılıyor muyuz? yoksa ülkeyi soyup soğana çeviren dangalak bir hanzo ve güruhu yıllarca kendi açtıkları bok çukurlarını yine bir başka bok çukurunun içine atarak kenardan sıyrılmaya ve mevcut sömürü düzenlerini kollamaya mı çalışıyor önce ona bakmak lazım.
  • savaşa hayır çünkü bu türk ekonomisine büyük kayıp yaratacaktır.

savaşa hayır çünkü bu bir siyasi şovdan ibarettir.

terör falan bahanesi.. bu iktidar terörü bitirmek için operasyon düzenlemiyor.

terör biterse nerden oy alacak bunlar sanıyorsunuz? bunların tutunabildiği üç direk var, milliyetçilik,din ve terör.

tanım: normal bir etikettir. her türk vatandaşı gayet savaşa karşı olabildiğini bunun nedenleriyle beyan edebilir ve bu vatan hainliği sayılmaz.

edit: tanıma takılanlar oluyor, savaş tanımı sadece iki devlet arasında olabilen birşey olduğu gibi devlet uzantılarıyla da olabilir. o teröristler gökten almıyorlar desteği malumunuz.
hesabın var mı? giriş yap