şükela:  tümü | bugün
 • eski ohm'un yerine açılan mekan.
  nevizade'ye mudurnu tarafından girince nevizadenin alt paralelinde, ilk sağ sokakta, sol kolda kalıyor.
  sokakta masaları filan da var, 5 katlı bir mekan. ikinci katında yeme içme, üçüncü katında bilardo, langırt, playstation ve bilimum chill out fasilitesi, dördüncü katında canlı müzik, beşinci katında da teras mevcut.

  her eve lazım.

  zaman içinde çok güzel olacak gibi bir his var içimde.
 • kapılarını ilk altıncı nesil tanışma partisine acan uğurlu olmasını diledigimiz, taksim de yazın gidilebilecek hoş mekan.
 • terasının volta atmak için çok uygun olduğunu anlamış olduğum mekan
 • kapısındaki 'koruma'dan işletmecisine, barmeninden garsonuna bütün çalışanlarının süper arkadaş canlısı olduğu, her katının her köşesinde kendinize uygun bi köşe bulabileceğiniz, herhangi zevklere sahip herhangi bir insanın rahat edebilmesi için tasarlanmış gibi duran şahane bir mekan.

  böyle bir mekan için çok ucuz olması daha da başka bişey.

  girişteki bahçede hafif eğimli yola konan geniş ahşap basamaklar üzerindeki minderler-masalar ise taksim'de hiç tatmadığım bir keyfi tattırdı bana, herkese tavsiye ediyorum.

  daha da güzel olacak gibi.
 • simdilerde onundeki yolu bahceye cevirmis mukemmel rahat kolturlar koymus olan mekan. bira 3 milyon, miller 5 milyon.
 • hafız samatya efendi'nin favori mekanlarından. en büyük dileği terasında o davudi sesiyle mevlid i şerif, ardından da kadiş okuyup "hallelujah" deyu haykırmakmış.
 • eski ohm,alt katlarda çok az eşya olması,duvarların koyu renk olması ve loşluğu sebebiyle pek hoşuma giden mekan...
 • salı aksamları gökhan türker in 20:30-22:00 arası latin dansi dersi verdiği mekan.. ardından da latin gecesi var, giriş parası yok! ama ilk bira 5 milyon bu sefer de.. ayrica teras gayet kaygan zemini ile tehlikeli bir dans ortami sunuyor, dans ederken yere kapaklanma ihtimali bünyenizde heyecan yaratıyor.
  edit: 6milyon olmuş ilk bira
 • geceleri güzel apartman manzarası olan süper bir terasa sahip mekan. trouble'ın hemen üstündeki sokakta bulunmaktadır. terasın hemen altındaki katta play station, bilardo ve langırt olması mekanı da insanları da şen şen kılmaktadır. at koşturulabilecek kadar geniş katlara sahip ama henüz kullanımda olmaması büyük kayıp.
 • aşırı kalabalıktan, kötü müzikten, kötü servisten sıkılanlara ilaç gibi gelmiş harika bir terası olan mekan. tek negatif yanı en alt katta servis yapan esmer hatundur. çok suratsızdır, "bütün dünya benim" modunda dolaşır ortalıkta. sokaktaki masalarda otururken oradan geçmekte olan tinercinin masama bırakmış olduğu armutu da sorgusuz sualsiz midesine indirmiştir. oysa ki armutun ne şekilde o masaya bırakıldığını sorma zahmetinde bulunsaydı o pis şeyi yememiş olacaktı.*