şükela:  tümü | bugün
 • marilyn manson'ın pale emperor'dan sonra çıkaracağı yeni albümünün adı. ocak 2017'de çıkması bekleniyor.
 • marilyn manson abimizin 10. stüdyo albümünün adıymış.
  kankası shirley manson'ın garbage'ının 2012'de i hate love single'ını yayınlarken yaptığı gibi "dünya manitalar ve manitacılık günü"nde yayınlanacakmış.

  kısaca; çıkışına gün itibariyle 1 ay kalmış albüm.

  edit: ılan 2016 temmuz'da çıkacak albüm 14 şubat 2017'ye ertelendi. şimdi de belirsiz sadece bi 6:19 referansı var da bakalım, bekliyoruz tey tey.

  edit 2.00: albümün adı değişmiş ama albüm hâlâ yok görünürde, 2017'de çıkacak deniyor hala kaldı 4 ay m.m. düşünsün, ben mi düşüneceğim tey tey. hea albümün adı heaven upside down olmuş bu arada.
 • albüm değil şarkı oldu, bir de klibi çıkmış, içinde johnny depp var. haliyle yüzünü boyamışlar, depp'i gördün mü yüzünü boyayacaksın aga.

  https://www.youtube.com/watch?v=otssws_nh9a
 • albüm adı dedikten sonra albüm adı yapmamaları garip gelmişti. sonra bi ışık yandı, jeton düştü. say10 > satan eşseslisi gibi..
 • preview videosunda 01:00'da görülen kesilmiş baş, donald trump'ın kafasını simgelemektedir.

  0.25 hızında, 01:00'dan itibaren izleyince emin oldum. bahsettiğim preview versiyon budur: dikkat, vahşet içerir

  "and cash is a poor man's money" diyerek gönülleri fethediyor. din ile siyasetin bir olup garibana zulmetmesi eminim tanıdık geliyordur. sayısız mesajla dolu bir video.

  çok merak ediyorum; verdiğim linkteki incil yırtma, trump'ın kafasını keserek sembolik mesaj verme gibi çok uç noktalardaki eleştiriler malum ülkede o şahsa karşı yapılsaydı bunu gerçekleştiren sanatçıya kim bilir neler çektirilirdi? kırk katır mı, kırk satır mı?

  sistemin çökmüşlüğünü olabilecek en sert şekilde dile getiriyor. belki de kitlelerin dikkatini çekebilmek, gözlerini açabilmek için yapılması gereken budur. marilyn manson farkı. ha, bir de incil okurken / yırtarken çok karizmatik duruyor <3
 • "you shold pray now, is it above or is it below?
  you say god, i say say10".