şükela:  tümü | bugün
233 entry daha
 • ak itlerden bir itin ya da bir grup itin özel çalışması gibi duran sapıklık. biri kayda alıyor, yüzü görünmeyen birinden şok edici bir söz geliyor ve kamera o tarafa dönme gereği bile duymuyor. başörtülü bacının üstüne işeyenleri de çok duyduydu bu kulaklar. her duyduğunuzun peşine takılmayın amk, uyanık olun. bu itlerden herşey beklenir.

  edit: kamerayla çeken bizzat kadının kendisiymiş, kadının kimliği de ifşa olmuş, yani olay kurmaca değilmiş, uyaranlara teşekkürler. en kalbi duygularımla ak itlerden özür dilerim.
 • kafası hayrolmuş bir sayko beyanatı.

  kendini fedai olarak tanımlamış, eylemlerime devam edeceğim diyerek not bile düşmüş.* giderek ne değişik bir ülke haline geliyoruz baba, çay demle otur gül.
 • atatürk bunu duysaydı eminim bu salak karıyı sınır dışı ederdi.ulan sanane,herkes özgür bu ülkede.hem atatürk'ü sevip hem de özgürlük kavramına bu kadar uzak olmak nası bi gerizekalılık lan.sen kimsin de kimin kafasına sıkıyorsun amk kevaşesi.
 • aptallığın, aptal olmanın, herhangi bir grubun/fraksiyonun/güruhun tekelinde olmadığını herkese göstermiş teyze.
 • kemalist değil, bir atatürkçü olarak o otobüste olup diğer sessiz kalanlar gibi olmadan itin götüne sokardım o kadını. keşke o otobüs müdür, metrobüs müdür her neyse orada olaydım ve yanımda bunu diyeydi. ha bunu ramazanda oruç tutmayana tepki gösterene de, sırf kürt diye birini aşağılayana da, işte böyle işgüzarlık yapana da söylerdim. söyledim de.. o yüzden kendimden emin bunu dile getirebiliyorum.

  tanım: atatürk'ün hayatta olsa "sus kadın, bırak beni seven sevsin, sevmeyen sevmesin" diyerek susturacağı yobaz kadın barındıran video.
 • kesinlikle savunulucak bir tarafı olmayan durumdur. savunanlar kesinlikle tarafsızlığını yitirmiştir bence. bu hükümetten tiksinen, ayrıca koyu bir atatürk'çü ve chp'li olan ben bile, bu hanımefendinin söylediği sözden dolayı tiksinti ve acıma duymaktayım.

  evet herkes herkese saygı duymalıdır, buna kimsenin karşı çıktığı yok. lakin kimse ayağa kalkmak zorunda değil. bugün ben işyerindeyken saygı duruşunda bulundum. lakin herkes nasıl namaz kılmak, oruç tutmak vb. aklınıza her ne gelirse bunlara saygı duyup, yapmak zorunda değilse eğer, bunu yapmak zorunda hiç değildir. o an saygı duruşunda, biri kalkıp atatürk'e küfür etse bile beni ne alakadar eder arkadaşım? ben kalkıp töbe haşa allah'a peygamber'e küfür etsem kime ne? insanlara bişeyleri dikta etmeyi, onları kendi kalıplarınıza, kurallarınıza sokmaktan bi vazgeçin artık.
 • provokasyon olduğunu düşündüğüm olay.
  atatürk'ü seven ve saygı duyan bir insan olarak, diğer insanlardan böyle bir beklentim yok. tabi eğitim görmüş, rasyonel düşünen bir insanın atatürk'ü sevmesi de benim açımdan beklenen bir şey. yine de bu şekilde düşünmese bile modern ve rasyonel başka bir insanın atatürk sevgisi üzerinden birilerinin kafasına sıkmak yönünde tehdit etmesi mantığıma sığmıyor.

  evet efenim, olmuyor..
 • mevcuttaki soğuk iç savaş, sıcağa döner ise maalesef baya baya gerçek olabilecek beyanat. ha söyleyen tarafından olmayabilir, o ayrı. o kadar birbirine düşmüş vaziyetteyiz.
 • raconyoluna bağlı polatalemdar gezegeninden arada sırada kafamıza sıkmak için gelen kafası yanık ablanın video'su bu. ancak böyle saçma bir açıklama eşliğinde zihnim algılayabiliyor bu kadını diğer tüm olasılıklarda kavrama kapasitem yetersiz kalıyor. video'nun çekilme anında otobüste olan bir vatandaş ilk şoku atlatıp ona bir mikrofon uzatsa ve "neden" diye sorsa eminim o da bu yaptığına dair tatmin edici bir cevap veremez.
85 entry daha