şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir kaan sezyum ve deniz özturhan prodüksiyonu podcast.

  https://www.mixcloud.com/sevginingucu den erişilebilir.
 • nostalji ve geyik zehirlenmesi yaşatan zesyum & özhurtan işbirliği. saygılar.

  saygıdeğer eşim
 • hap kıracak nefesim kalmasa bile dinleyeceğim.
 • cenk & erdem beylerin uzun süredir arayışta; ama ne yazık ki bulamayışta olduğu şu günlerde, geyik muhabbeti ihtiyacımı karşılayan ev yapımı radyo programı.

  edit: radyo eksen aracılığıyla yayınlanmaya başladıktan sonra, sanki, otosansüre maruz kalan ve neredeyse profesyonel ünlüler ile dalga geçmekten ibaret hale gelen program. gelişmeleri kaygıyla dinliyorum.
 • radyo eksen’in 2018 yılı için bünyesine kattığı program. bundan böyle kaan sezyum ve deniz özturhan pazar günleri saat 12.00’de radyo eksen mikrofonlarında olacaklar.
 • sezyum bu programı başka bir deniz * ile yapsa daha eğlenceli olabilirdi.
 • karı-koca konseptli radyo programı formatı bağlamında bana ayça şen ve toni drosa'nın programını hatırlatandır. mixcloud ve soundcloud üzerinde sansürsüz yardırırken radyo eksen'e transfer olup daha edepli hale gelmiş ve magazin, gündem, diziler ve müzik üzerinden geyik çevirtmeceli bir programdır. bence kaan sezyum'un deniz alnıtemiz ile yaptığı sevginin gücü çok daha güçlü bir programdı ama yinede geyiğe hasretiz ve bu programı takipteyiz.
 • benim oğlan da kaan dedesi * gibi davul çalmaya merak sardığı için pazar günleri kursa götürüyorum. 15 dakikalık yolu otoparkta ve yolda oyalanarak 1 saate çıkarıyoruz. çünkü yine aynı oğlan deniz özturhan'a çok gülüyor. çoğu zaman anlamıyor ama olsun.
  beğenerek dinliyoruz.
 • uzun süre sonra yeniden radyo programı dinlememe vesile olmuş program. konuşmalar daha çok şu minvalde; kedi bir kısım kaprislerde bulunur, bakıcısı şikayet eder ama kıyamaz da. sonra bakıcısı bir kısım serzenişlerde bulunur, kedi bildiğin sallamaz. sallamama konusunda hiç boş geçmedi. pek tatlı, seviyoruz. yoğunluk, iş güç derken bakamadım ne zamandır. kaldığım yerden devam edicem inşallah.
 • radyo eksen'deki son programın (no. 20) bitimine doğru geçen şu diyalogla yarılmama sebep olmuş güzel müzikli radyo programı.

  konu: başkanlık vaatleri

  dö: ben parasıyla getiricem. büyük ev ablukada'yı küçük bir evde çaldırtcam.
  ks: hah! çıldır bartu*!
  dö: kendi zevkime! salonda! "çalın lan!" dicem. çalın lan!
  ks: grup üyelerine ben para vericem.
  dö: evet.
  ks: büyük ev ablukada'nın. hem de az paralar, böyle, az. 5-10 lira. bartu'yu dövdürtücem evin içinde. tokatlatıcam! buna ne diyosun? bartu küçükçağlayan. "öyle oyunculuk mu olur?" çat! "gel buraya, kel!" çut! "sen ne biçim ses yapıyosun öyle?" pat! "şarkı sözlerin hiç bişeye benzemiyo!" güm!
  dö: neyse ki davalara harcicak paramız da var...
  ks: çat! çat! çat!
  dö: ...çünkü bambaşka bir evrendeyiz. ben sadece müzik yaptırmayı düşünmüştüm.

  dipnot: büyük ev abludaka'ya bayılırım bu arada. iki albümlerini de onlarca kez dinlemişimdir herhalde.