• yakın arkadaşımdır, hiç bir kötü alışkanlığı yok, evden işe, işten eve gider, ağzından kaba söz çıktığı duyulmamıştır, ev işi yapar, yemek yapar, çocukla ilgilenir, eğitim ve meslek deseniz üst seviye. gel gör ki eşi sıkıldı, eğleneceği kişilerle beraber olmak için bunu boşadı, gezdi, tozdu, istediği tipteki erkeklerle sıkıntılı ilişkiler yaşadı, hiç biri evlenmeye yanaşmadı.
    bir kaç ilişkiden sonra paniğe kapıldı ve boşandığına pişman oldu, tekrar yalvar yakar arkadaşıma geri dönmek istedi, kabul etmediğini söylememe gerek yok sanırım.

arkadaşımın kadınlara güveni sarsıldığı için o günden beri yalnız ve yurtdışına yerleşti, eski eşi de son derece mutsuz.
  • kadınların çoğu zaman yakındığı durumdur, böyle erkekler kalmadı artık diye. ancak bir zaman görürsünüz ki tam zıttı olanını seçerler. sonra bir daha bir daha. uzun bir müddet değişmez bu, bir gün gerçekten sevmenin, sevilmenin değerini anlayacakları zamana kadar.

böyle bir erkek onlara göre pasiftir, atik değildir. aslında biraz da kitabı kapağına göre yargılamaktır yaptıkları.

kimse için değişmeye gerek yoktur.

debe edit: teşekkürlerimi sunuyorum...
  • yanlış coğrafyanın adamıdır.
  • bu erkeğin hiçbir zaman kıymeti bilinmez.
    hep alternatif erkek olur.
    kadınlar sığınacak liman aradıklarında uğrarlar.
    heyecan aradıklarında giderler.
  • empati yeteneği oldukça fazla olan erkektir aynı zamanda. kıymeti pek bilinmez orası ayrı.
  • kadınların asla sevmediği ama lafta sürekli istedikleri tiptir. bu modelde bir çocuğu benim kuzenim olacak kezban hem boşadı hem aldattı. alın size örnek işte. çocuk üstelik işinde gücünde, eli yüzü düzgün biriydi. neymiş çocuk sıkıcıymış.. be kezban bunu evlendikten 2 yıl sonra mı anlarsın? daha da kötüsünü söyleyeyim, bu kezo evlendiğinde çalışmıyordu evlendikten sonra işe başladı ve çocuğu boşadı. şimdi it gibi pişman, çocuksa bundan ayrılıp şimdi başkasıyla evlendi hahaha. bu salak da sinir krizleri eşliğinde antidepresanlarda teselli arıyor. kuzenim de olsa bu böyle maalesef, kadın milletine bu tipler yaramaz.
  • kaybeder biliyorum çünkü tecrübe ettim
  • seks yapmak için para ödemek zorundadır.
  • ciddiyim kızlar sevmiyor üniversite sonuna kadar böyleydim hepsi kanka oldu benle.
  • kaybeder diyenler var da kaybetmez,kaybedilir.
hesabın var mı? giriş yap