• güzel şarkı güzel olmasına da, bu şarkının giriş bölümü bi başka şarkıdan ağır arak! az çok müzikle uğraşan insanlar bi çırpıda hatırlayabilir, o kadar da iddialıyım...

bengü güzel...
  • daha önce hiç bengü dinlememişleri bile kendine çeken şarkı. bir kere dinlemek de yetmiyor defalarca dinletiyor hınzır.
  • insanlar bu şarkıda ne buldular acaba düşüncesiyle açılıp dinlenirken; hep başımı alıp gittiğimden ziyan sevdalarım cümlesi ile yakıp geçmiş olan şarkı. ziyan ettiğim sevdalar daha net anlatılamazdı...
  • bengü'nün unut beni'den sonraki sözleri en güzel olan şarkılarından biri , dört dakikalık bir şarkıda her sözünde bu kimi anlatmış?kimi yazmış?derken şarkının son sözünde olduğu gibi 'en acısı ölmüyor da insan ben bunu da atlatırımmmm' . ucuz atlattım .dedirtiyor.
  • bir mahsun kırmızıgül şarkısı. remix'i de yapılmış, sanırım yalnızca cd'de yer alıyor.

kötü diyemedim ben bu şarkıya, mahsun söylediği için kötü demek istedim, yine de diyemedim, hayırlısı...
  • bu sabah bu şarkıyı mırıldanarak uyandım.
    ezbereyecek kadar nerede dinlemişim bilmiyorum, bilinçaltı işte kendi işine gelen kısımları atmış harddiske, şimdi de aldım loopa, binbeşyüzonaltıncı kez dinliyorum.

"ah delikanlıydı bir zamanlar içimde yangınların
    hep başımı alıp gittiğimden ziyan sevdalarım
    söylemem ben acılarımı hep içime içime anlatırım
    en acısı ölmüyor da insan ben bunu da atlatırım."

hakkaten ne garip iş? ne yalnızlıktan, ne mutsuzluktan ne de umutsuzluktan ölmüyoruz. hep içimize anlata anlata, "bunu da atlatırım"lar...
    ya adam gibi çıkıp söyleyeceksin bağıra bağıra ya da ağlak ağlak gezmeyeceksin ortada aslında, başını alıp gitmeyeceksin de suratına suratına haykıracaksın. nedir bu kendimize kastımız anlamadım gitti...
  • bengü'nün yaralı'dan sonraki yeni silahı. bu duygusal ateş etme sevdasına nereden kapıldı bilmiyorum. gerek yoktu ya bu kadarına :( eksiği olmayan mükemmel bir şarkı.
  • en son bengü dinlediğimde 5inci sınıfa falan gidiyordum herhalde.

ama bugün müzik perileri birden esti, aklıma bu şarkı geldi. yorgun muhalif bir demokrat olarak benden tc'ye gelsin:

en acısı ölmüyor da insan ben bunu da atlatırım

tanım: çok feci loop'a aldıran ve bence biraz 90'lar türkçe pop tadı veren, allah hakkı için güzel şarkı.
  • tam sonbaharlik, derdi olmayani bile derdi varmis gibi duygulandiran sarki. gunde en az 2 doz aliyoruz efenim.

bengu bebeyim <3
  • saçma şekilde tuttu bırakmıyor şarkı... aralıksız sanırım 3 saat oldu dinliyorum. hoff
hesabın var mı? giriş yap