• müge anlı 'nın programına çağırdığı şahsiyet. cesaret edip gelebilecek mi bakalım şarlatan efendi. anlı'nın telefonda benzetmesinden gerekli dersi çıkarttıysa gider başka bir coğrafyada sıfırdan temiz bir yaşam kurar.
  • bu hafta müge anlı'daki programda konu edilmiş paranormal investigator, nlp master practitioner ve active spiritualist, kendisi hakkındaki iddialara umre vazifesine ara verip telefonla bağlanarak cevap vermiştir. insan gercekten hayret ediyor. youtubeda da titremeli çılgın tedavi videoları var, ilginç.
  • kuranı kerimin ve ezanın türkçe okunmasını ve türkçe ibadeti kafirlik olarak görenlerin tercih ettiği din taciri.
  • sahtekar.

başka tanıma hacet yok. sahtekar değilse bana ateşler salsın, kara büyü yapsın, cin min göndersin ben severim öyle şeyleri.
  • geç keşfettiğime üzüldüğüm müthiş yetenek, din satan şarlatanların en bombası olabilir.

https://www.youtube.com/…00&flow=grid&view=0&sort=p
  • tam bir şovmen.
    atatürk deccalmiş, mehdi ise akıl hastası said-i kürdi.
    erol angut: sözde şeytana deccal atatürk dedirtmeye çalışıyorsun, esas şeytan sensin lan. herşeyi ayarlamışsın. koskoca şeytan atatürk diyemiyor çünkü ortamda göt korkusu var. lâkin göt korkusu şeytanda değil erol angut. ona şeytan rolünü biçende.
    göt korkusu için bir dua yok mu erol angut?
    senin gibi adamlar akp sayesinde var. said-i kürdi yerine mehdi recepdir deseydin memleketin yarısı inanırdı lan. sarayın baş cincisi olurdun.
    az daha çalış. otur, sıfır.
    https://youtu.be/tqus4r42le0
  • şuraya ölene kadar "hahahahahahsadfjkhasdjkfhaha" minvalinde şeyler yazmak istiyorum. c-c-c-c-cin şov.

hocanın işleyişi şöyle pardon sahtekarın; "cin" girmiş insanlar geliyor. sahtekarla konuşuyor. konuşan kişi insan değil cin kimliği ile konuşuyor. içinden çıkmayacağım falan diyorasdjfsadf. olm bak gülme geliyor. sen sabır ver allahım.

ne hikmetse çoğu videolar 40 dakika-1 saat arası ve "hoca" tak diye düzeltiyor bütün rahatsızları. izleyenler oldukça var. belki inanıyor bu görüntüye belki geyiğine izliyor bilmiyorum. like falan atıyorlar. şimdi söyleceğim şeye ne alaka diyeceksiniz ama bu gibi adamların türemesi zamanında tam durdurulmadı. yarım kalan bir iş var.
  • insan hayret ediyor be sözlük.

bu cehalet beni çok üzüyor. cidden bu insanların kendilerini bu hallere düşürmesi benim ağırıma gidiyor.

bu sözde hocalara giden veya gitmek isteyen insanlara sesleniyorum. belki tesadüfen bu yazıyı okursunuz. psikolojik problemleriniz olabilir. bunlar her insanda görülme ihtimali olan hastalıklardır. bu hastalıklarınızın tedavi edilmesi için hastanelerin psikiyatri bölümlerine gidip tedavi olmalısınız. bu sözde hocalar size hiçbir şekilde yardımcı olamazlar.

kuranın türkçe mealini bir kez olsun açıp okuyun. tamamını okumaz iseniz bile lokman suresi 33.ayet, fatır suresi 5. ayetin türkçe meallerini okuyun. insanların sizleri allah'ın adını kullanarak kandırmasına izin vermeyin. hayatınızdaki en önemli şey din ise dininizi bari doğru öğrenin. binbir güçlükle kazandığınız paralarınızı, safsatadan başka hiçbirşey üretmeyen bu insanlara vermeyin.

edit: imla.
  • cahil insanların, dini duygularını sömürerek, hem maddi, hem manevi kazanç elde etme çabasında olan kişi, şarlatan.
  • şarlatanların ağa babası olur kendisi. hala sosyal medya hesaplarından insanların dini duygularını kemirerek paylaşımlarına devam etmektedir. buna diyanet işleri neden müdahale etmiyor gerçekten merak konum. böyle şarlatanlar var oldukça yaşasın cehennem.
hesabın var mı? giriş yap