şükela:  tümü | bugün
  • bir ece seçkin ve ozan doğulu ortak parçası.

başıma bir şey gelmeyecekse çok beğendim demek istiyorum.

ayrıca klip de acayip ama oluru var.
  • bu yılın fiyaskolarından biri olan şarkı.
  • simit satıp onurlu yaşaması gereken ozan doğulu'nun müzikte ısrar ettiğini kanıtlayan bi çalışma daha. yani gerçekten müzik konusunda emin misin ozan? kazandığın paralarla fayda sağlayabileceğin sektörlere yönelmen senin için daha iyi olur.

herhangi bir müziğin üstüne 'dıptıs' ekleyince aranjör olunuyorsa biz de olalım, niye olmuyoruz ki? bu eserinde kemal şimşekyay'ın üzerine ne kattın mesela, anlatsana biraz. neyse. olmamış, kusura bakma.

şarkı ve klibe dair tek iyi şey, ece seçkin'in kameralara oynamayı biraz daha öğrenmiş olması. sırıtmıyor artık eskisi gibi.
  • youtuber versiyonu "merhaba arkadaşlar" olan söz öbeği, lol.
  • klip altına yapılan yorumlardan biri; ''olum ece seçkinle video çeken lanetleniyor, orkun çekti kalite düştü, danla biliç çekti sinan kovuldu, yarın bi bakarız ozan doğulu djliği bırakır.'' hahahahahahahaha:))

tanım: 8 ağustos çıkışlı ece seçkin & ozan doğulu düeti.
  • ozan doğulu'nun 130 bpm forte albümünde yer alan ece seçkin vokalistliğinde bir şarkı.

atma içine söyle
    yapma bana gönderme
    haydi bir cesaretle
    söylesene sıkıyorsa suratıma

görmedim hiç alemde
    sen gibisi ömrümde
    izliyorum hayretle
    vay anasını sayın seyirciler

gibi sözler içerir.
  • 4 bin lira maaşını biriktirip, yazın çeşme'deki beach club'larda sıfırlayan pelinsu'ların, kullan(ıl)-at tarzı ilişkilerden sonra sol elinde long island, sağ eli tokat biçiminde havaya bir ileri bir geri tempo tutularak, bağıra çağıra söyleyeceği şarkıdır, ötesi de değildir.

ama melodisi güzel, günde 5 kere açıp dinliyorum çünkü ece'nin söylesene sıkıyosa suratıma derken ki mimiğine gülüyorum baya. bizim eski şirkette bissürü vardı bunlardan, şükür kurtuldum.
  • klibi beğendim. ece seçkin'in bakışları beni çok etkiledi. burayı okursan ece seninle evlenmek istiyorum.
  • klibi acayip tatlı olmuş ozan doğulu - ece seçkin parçası.