şükela:  tümü | bugün
296 entry daha
  • ben 2. çekilişte 6 bilen 2 kişiyi merak ettim.
  • hayırlı olsun baylar bayanlar internet mi bağlattınız? yıllardır böyle bu işler. çankaya, yenimahalle cukkayı götürür.
  • sayısal lotonun ilk dönemlerinde de, ilk 30 çekiliş arasındaydı sanırım, 2 çekiliş arka arkaya 5 tane aynı sayı çıktığını görmüştüm zamanında kendimce araştırma yaparken. daha sistemi oturtamamışlar diyerek dalgamı geçmiştim. zaten genel olarak da çok doğal olmayan bir dağılım vardı. sonra ben de bir taraftan enayiliğime yanıp, bir taraftan da şüphelerimi daha da kesinleştirmenin gururu ile oynamayı bırakmıştım. gelmek istediğim nokta ise sayısal loto 1996 yılından beri oynanıyor ve o zaman akape veya bariz bir siyasal islam hakimiyeti yoktu. o zaman konuyu adreslemek gerekirse artık derin devlet mi dersiniz, bok çukuru mu dersiniz, her ne müessese ise sorumlu olabilir ya da belki de massachusetts institute of technology'i işaret edebiliriz. sonuçta bu coğrafyada yaşayanları temsil eden bir unsur yok. birçok şey formalite.
  • ne demişti murathan mungan;

''türkiye'de her şey olabilirsiniz bir tek rezil olamazsınız''
  • monk 7. sezon 3. bölüm veya bizdeki uyarlamasıyla galip derviş 44. bölümü hatırlatan tesadüf.
  • ulan bari değişik yerlerden oynayın arkadaş. hep ankara hep ankara. fazla yol gitmeyelim, hemen ankara milli piyango idaresinden alıverelim diye herhalde.
  • siyasal islamın mucizelerinden biridir.
  • tuş basılı kalmıştır ya.

muhtemelen hileyi yapanlar geçen hafta piyango çıkarttıkları düzeneği değiştirmeyi unutmuşlardır.
  • bu iş torpille üniversiteye akademisyen yerleştirme işine döndü. belli ki tezgah şöyle: "ahmetcim yüz bin lirasını alıp gerisini getiriyorsun hadi bakalım canım"
  • yeni rakamları girmeyi unutmuşlardır muhtemelen.
18 entry daha