şükela:  tümü | bugün
  • istanbul 5. sulh ceza hakimliği'nin 2017/897 d. iş sayılı ve 27.03.2017 tarihli kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • (bkz: sabire meltem banko) ya özenen cnn türk haber spikeri.
  • uzun zamandır adını duymamıştım. demek ki önemli bir olay olmuş ki bütün entirileri sildirmiş. esas şimdi merak ediyor insan. hiç de umrumda olmazdı böyle bir olay yaşanmasa...
  • kendisini dinlemek, 10km'lik tam teçhizatlı koşudan daha yorucudur.
  • yataktaki partneri ile kaliteli bir gece gecirmesi durumunda uzerindeki tüm negatif enerjiyi dagıtacagini dusundugum agresif haber spikeri.
  • bugunku programinda ataturk'e hakaret eden zatlara karsi olan sinirini belli edercesine haberi sunarken zart diye reklama gidilmesinin nedeni olarak tahmin ediyorum ataturkcu bir durus sergilemesi olsa gerek. herhalde kulagi cekildi. reklamdan sonra hizi biraz dustu galiba.
  • haber sunumunu niye bu kadar uzun tutuyor anlamadığım cnn türk spikeri.

yorumcu mu spiker mi belli değil. zaten mıy mıy konuşuyor, hiç çekilmiyor bence.
  • başlığında yazılanları engelleterek benim gibi kendisini seven, değer veren herkesi üzmüş, hayal kırıklığına uğratmıştır.

olumlu, sevgi dolu ve candan şeyler yazacaktım ama şimdi hiç gerek yok çünkü zaten sildirecek, sildiriyor ..