şükela:  tümü | bugün
  • bildiğim tek şubesi ankamall de olan restaurant. soslu makarnası ve tavuğu mükemmeldir.
  • az once yedigim yemekte kurtçuk çıkan mekan. yemeyin, yedirmeyin.
  • tabaklarının görünüşü hoş ve bol kepçeli ve fakat bitkisel yağı alev alev yakarak pişirme yaptıklarından sağlıklı olup olmadığı konusunda şüphe uyandıran fast foodcudur.
  • bugun aksam saat 8 gibi ankamall subesinde yedigim yemeklerinde bir parmak bogumu uzunlugunda kurtcuk cikti. goturup gosterdigimde yemeginizi degistirelim dediler. allah belanizi versin.
  • bol kepce menuleri vardir ama hijyen sifira yakindir. yemeyin yedirmeyin.
  • meşrutiyet'teki şubesinde salatasindan tırtıl çıkmıştır. asla yemeyin yedirmeyin.
  • yemek yenmemesi gereken yer. burada bi barbekü soslu tavuk yedim bugün öğlen. yerken sebepsiz yere midem bulunmaya başladı, yarıda kestim. şu an wc ile dış dünya arasında mekik dokuyorum. yazılanlara göre de hijyen açısından entersan şeyler yaşayan çok suser var. yemeyin.
  • kurtunu böceğini bokunu püsürünü bilmem; porsiyonları büyük, fiyatları cazip, tavukları lezzetli mekandır.
  • ankamall'de yiyebileceğim fiyat/performans oranı en iyi yemeklerden birini yediğim fast foodcu. ancak geçmiş entrylere bakınca psikolojik olarak bile midem bozulabilir akşama.

ya birisi kasıtlı olarak karalama kampanyası yürütüyor, zira kötüleyen entryler birbirlerinin kopyası gibiler ya da hızlı servisin dezavantajını yaşıyorlar.
  • burada yazılanları okusam asla uğramazdım ama iyi ki okumamışım, çok lezzetli lan, herhangi bir sağlık sorunu yada tabakta pişmemiş yada orada olmaması gereken bir canlı görmedim, chili soslu tavuk favorim.