şükela:  tümü | bugün
  • evernote'un yeni uygulaması. adı üstünde, dokümanları içinde arama yapılabilecek şekilde taramazını veya scansnap'den almanızı sağlıyor.

evernote içindeki "document camera"'dan farkı dokümanı tespit edip kenarlarını düzgün şekilde kırpması. ayrıca sizin tuşa basıp çekmeniz gerekmiyor, kendisi dokümanı kameradan tespit edip alıyor.

kartvizit tarayıp linkedin'inden bulma özelliği var. henüz denemedim.

şimdilik sadece ios'da var.

https://evernote.com/products/scannable/
  • bildiğin şukela bir uygulama imiş yüklemiştim günler öncesinde yeni deneyim bakim derken farkettim. kontrast oluşturacak bir yüzeyde neyi gösterseniz güzelce kendisi fotoğrafını çekip kenarlarını kesiyor, eğik çektiyseniz de düzeltiyor. çoğu kartvizitteki tüm bilgileri de güzelce okuyabildi şimdiye kadar, direk rehbere ekliyor sağolsun.
  • ios8'den aşağısını desteklemediği için üzüldüğüm uygulama.
  • hem çok faydalı hem de çok becerikli bir program. taradığınız şeyi kendisinin düzeltmesi vs dört dörtlük. para isteyecek mi diye bekledim istemedi de.
  • öyle gidip ipaddir, samsung galaxy serisi dijital not alma dalgalarına ihtiyaç bırakmayan harika program. kartvizitleri olsun, kağıda deftere aldığın notları olsun scannerdan geçirir gibi dosyalayan baya sağlam program.

toplantılarınız sonrasında fotoğraflarını çek yazdıklarının otomatik evernote içine attır olsun bitsin. hem hala kağıda yazmaya devam et hem de maddi olarak kârlı kal.