şükela:  tümü | bugün
 • basiretsiz dedelerinin 1922 yılında yaptığı direnmenin cezasını çeken izmirlidir.
  zamanında dedeleri yunanlılara karşı koymasaydı şu an ab vatandaşıydı ve vize kuyruklarında it muamelesi görmeyecekti.

  peşin not: 'o zaman adı yorgo olacaktı ama' diyenler siktirsin gitsin amk..
  şimdi adı ahmet oldu da ne oldu sanki?
  her gün havyar yiyip teknesiyle ege turu mu yapıyor?
 • (bkz: kafalara gel)
  (bkz: vatan haini)
 • he kemalist gördün... bakalım ünlü kemalist iskilipli atıf hoca hazretleri ne buyurmuşlar

  "mustafa kemal ve kuvvayı milliye maskaraları yunan askerlerinin önünden kaçıyor. zavallı saf ve gafil halktan topladıkları askerlere 'siz burada onlarla savaşın, biz de arkalarını çevirelim' diyerek sıvışıyorlar. yazık ki halkımız talât, enver, cemal, mustafa kemal gibi beş on eşkıyanın vücudunu ortadan kaldırmak için gereken fedakarlığı yapmıyor. ingilizleri kızdırdınız, üzerimize yunanlıları musallat ettiler. şimdi usulca oturup yenilginin sonuçlarına katlanmak yerine yunanlılarla harbe tutuşuyorlar. bu eşkıyaları ve asileri en kısa zamanda bertaraf etmek hepimize farzdır.

  harp yıllarında sizleri cephe cephe sürükleyen ve din kardeşlerinizin suçsuz yere ölmelerine sebep olanlar arasında mustafa kemal, ali fuat, bekir sami gibi zalimler de vardı. siz bu zalimlerin cinayetlerine daha ne kadar göz yumacaksınız?

  elinize aldığınız bu fetva allah'ın emridir, padişah fermanıdır. sizler bu katil canavarları daha fazla yaşatmamakla mükellef ve görevlisiniz. bunların vücudlarını külliyen ortadan kaldırmak müslümanlık için farz olmuştur." "alıntıdır"

  gördüğünüz üzere vatan hainliği kemalistlerin kanında var...