şükela:  tümü | bugün
  • odyofiller için üretim yapan amerikalı şirket.

http://schiit.com/
  • ofis icin aldigim bir adet schiit modi dac ve schiit magni kulaklik amp'i ile kullanicilarinin arasina sessice sizdigim amerikan mensei, eglenceli head-fi sirketi.
    bu diger head-fi urunlere kiyasla gayet ucuz** "little stack of schiit", sennheiser ie 80'im ile tum calisma arkadaslarimin dibini itina ile dusurerek isminden dolayi yapilacak potansiyel alayi ustaca savusturmustur. canim benim.

yine de yakin zamanda* yanina gelmesi muhtemel woo audio wa7 fireflies sonrasi ebay ile sutlanmasi ihtimal dahilindedir, darilmaca yok.
  • fiyat performans olarak su aralar buyuk sohrete sahip dac'lerden biri. avrupa'da zor bulunuyor abd'den getirtmek lazim.

(bkz: hifimediy)
    (bkz: audioquest dragonlfly)
  • modi 2 ve magni 2'sini almayı düşündüğüm firma. gördüğüm kadarıyla abd dışında bulmak mümkün değil.

edit: aldım. fazla güzel... olmamalı böyle... (bkz: şu an ağlıyorum ve entry giriyorum biliyorum biliyor musun)

edit2: ses olarak gayet güzel ürünler olsa da, garantileri devam ettiği halde modi 2'de bir bozukluk çıkınca schiit, garantimi iptal etmek için her şeyi yaptı ve sonunda da etti. ırkçı herifler. amerika'da olsam bu söylediklerini söylemezdiler, iptal de edemezdiler. amerika'da oturmuyorsanız almayın.
  • modi 2 über ve magni 2'den oluşan seti haddinden fazla güçlü olan firma. bu arada bu ikisini satıyorum, ilgilenen yeşillendirsin.
  • phono icin mani adinda sahane bi preamp ureten firma. 150 dolar altindaki fiyatiyla kendisinin 500 dolar ustu phono preamplere kafa tuttugu ve entry-level bi turntable'i epeyce konusturdugu soylenegelmekte.

kendi gozlemim high ve lowlarda accurate, tight bir o kadar da genis bi soundstage sunmakta, bu haliyle kesinlikle fiyatinin uzerinde bi performans denebilir.

ps: schiit europe yoluyla urunlerine abd disindan da ulasilabiliyor.