şükela:  tümü | bugün
  • odyofiller için üretim yapan amerikalı şirket.

http://schiit.com/
  • ofis icin aldigim bir adet schiit modi dac ve schiit magni kulaklik amp'i ile kullanicilarinin arasina sessice sizdigim amerikan mensei, eglenceli head-fi sirketi.
    bu diger head-fi urunlere kiyasla gayet ucuz** "little stack of schiit", sennheiser ie 80'im ile tum calisma arkadaslarimin dibini itina ile dusurerek isminden dolayi yapilacak potansiyel alayi ustaca savusturmustur. canim benim.

yine de yakin zamanda* yanina gelmesi muhtemel woo audio wa7 fireflies sonrasi ebay ile sutlanmasi ihtimal dahilindedir, darilmaca yok.
  • fiyat performans olarak su aralar buyuk sohrete sahip dac'lerden biri. avrupa'da zor bulunuyor abd'den getirtmek lazim.

(bkz: hifimediy)
    (bkz: audioquest dragonlfly)
  • modi 2 ve magni 2'sini almayı düşündüğüm firma. gördüğüm kadarıyla abd dışında bulmak mümkün değil.

edit: aldım. fazla güzel... olmamalı böyle... (bkz: şu an ağlıyorum ve entry giriyorum biliyorum biliyor musun)
  • modi 2 über ve magni 2'den oluşan seti haddinden fazla güçlü olan firma. bu arada bu ikisini satıyorum, ilgilenen yeşillendirsin.
  • phono icin mani adinda sahane bi preamp ureten firma. 150 dolar altindaki fiyatiyla kendisinin 500 dolar ustu phono preamplere kafa tuttugu ve entry-level bi turntable'i epeyce konusturdugu soylenegelmekte.

kendi gozlemim high ve lowlarda accurate, tight bir o kadar da genis bi soundstage sunmakta, bu haliyle kesinlikle fiyatinin uzerinde bi performans denebilir.

ps: schiit europe yoluyla urunlerine abd disindan da ulasilabiliyor.