şükela:  tümü | bugün
 • justin bieber'i keşfeden yetenek avcısı. ben böyle yetenek avcısının...
 • gangnam style'ı da keşfeden yetenek avcısı. ben böyle yetenek avcısının...
 • 96'lı martin garrix'in menajerliğini yürüten dahi.
 • şu sıralar ariana grande dışındaki şarkıcıları için işler pek de iyi gitmeyen şahıs. kariyerinin zirvesi 2012dir bu anlamda.
 • şaka maka ciddi finansal sıkıntı çektiği söyleniyor:

  http://hitsdailydouble.com/news&id=295452

  işler iyi gitmiyor demekte haklıymışız sanırım kendisi için.
 • justin bieber'ın ilk ve en büyük sosyal medya fenomeni olmasını sağlayan, işini iyi yapan dahi.
  justin bieber'ın şarkı söylediği ilk videoları hazırlarken bebenin videolarında kendisini tanıtmasına izin vermemiştir. bunu bir strateji olarak gördüğünü ve insanların kendisini tanıtmadan bir şeyler yapan insanları izlerken daha dikkatli olduğunu, sanki gizli bir şey izliyormuş hissine kapıldığını dile getirmiştir.

  bu castin*, maykıl* hepsi illuminatinin oyunları, arkasında elma tarlası var diyenlerdenseniz, hah işte ruhları bu herife satıyorlar.
 • taylor swift’in eski şirketi olan big machine records ile 300 milyon dolarlık bir anlaşma sağlamış olan menajerlik işinin piri olan adam.

  demi lovato son anlaşma yaptığı popstardı. sanatçılarının bunalımlarından ve kişisel dramalarından epey hikaye çıkaran bu adam demi’nin yeni albüm döneminde neler yapacak acaba meraktayım.
 • illuminati'nin kelime anlamı adam. yırtık dondan çıkar gibi her yerden çıkıyor, şimdi de taylor swift'in eski şarkılarının telifini almış.
 • bir menajer olarak neyi yanlış yapıp niçin linç yediğini anlamadığım adam. hatta çok zekice hamle yapmış.

  hani taylor şirketten ayrılsa ertesi gün eski şirkete koşup anlaşma imzalasa neyse ama taylor şirketten ayrılalı aylar olmuş. ki ayrıldığı şirketin malı açıdan zor durumda olduğu da biliniyordu.ne deseydi şirketin sahibi 'kusura bakma scootcugum taylor seni sevmiyor ortak olamazsın' mı deselerdi.

  bunun üzerine justin, scooter'a destek olacak şekilde paylaşım yapmış. ve taylor da tumblr'da geneli justin'e nefret içerikli olan paylaşımları beğeniyor.

  bir de şirketin sahibi olacaklardan taylor 'ın haberi vardı diyor. ortalık epey karışacak anlaşılan
 • son billboard magazine e verdiği kral pozu ile ariana grande justin bieber gibi ünlüleri elimde oynatıyorum, onlar bensiz bir hiç mesajı vermiştir. bu da şu anlama geliyor ne ariana ne de justin medyanın lanse ettiği gibi büyük ve etkili şarkıcılar değiller. hepsi bu cin gibi adamın manipülasyonu ve arkadan iş çevirmeleri tarafından gerçekleştirilmiş illüzyonlar.
  tek üzüldüğüm nokta demi lovato çünkü kadın 27 yaşında ve yaklaşık 10 yıllık kariyerinde elinde tuttuğu hiç bir başarısı yok ve son güvencesi bu adam. ve yine scooter'ın medyaya lanse ettiğinin aksine aslında bu adam elini değdirdiği herkesi ünlü etmiyor. onlarca kişiye menajerlik yapmasına rağmen patlattığı kişiler 5i geçmez. yani demi'nin güvendiği dağlara karlar yağabilir. bakalım zamanla neler göreceğiz... ama şundan eminim ki ne yaparsa yapsın demi asla ariana gibi olamaz hatta selena gomez gibi bir kariyeri bile olamaz çünkü aşırı kıskanç ve sesi dışında öne çıkan hiçbir özelliği yok. evet şarkıcı ve sesi önemli ama son 20 hatta 30 yıldır müzik dünyasında ses gereklilikler kategorisinde 5. sırada.