şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 3. gundur aklimi alan oyun. boyle bir bagimlilik yok.
 • tez vakitte kariyer modunun gelmesi beklenen, first touch games yapımı oyun.

  online bir şekilde milletle aşık atması keyifli olsa da insan yine de oyun içerisinde bir solo kariyer bölümü aramıyor değil. aynı oyun mekaniği içerisinde, score hero'da olduğu gibi alt yapıdan bir takıma girip, zaman içerisinde transfer olarak daha büyük kulüplere geçebilseydik, milli takım formasını terletebilseydik 2018 yılının hit oyunu olur çıkardı.
 • yapay zekası düdük gibi olan oyun. gerçekten bağımlılığa neden oluyor ama hiçbir keyif almadan oynuyorsunuz resmen. o kadar abidik gubidik şeyler oluyor ki oyunda, neden oynadığımı bilmeden saatlerimi verdim resmen. zamanıma yazık. neyse bir maç daha atayım.
 • 2 yıllık score hero kariyerimden başladığım yeni bağımlılığım. oyun mekaniği score hero'ya göre değişmiş baya oradakine göre daha zor gol atılıyor. momentum dalgasına girmiyorum bile illet ettirdi bana. **

  şaka bi yana fikir güzel ama bir süre sonra sıkıyor. sıkması bırakacağımız anlamına geliyor mu? asla.
 • yazarların ideal kadrolarının ne olduğunu merak ettiğim oyun.
 • bazen akıl almaz goller olsa da genel anlamda güzel oyun. güncellemelerle daha da iyi olacaktır.

  3 aydır bu oyunu oynayan arkadaşım pas atacağı oyuncunun üzerine dokunması gerektiğini bilmiyormuş. aydınlananlara selamlar *
 • kazanıp kazanamayacağınız büyük ölçüde maçın başında belli.

  sizin oyuncularınızın 7-8 rakip oyuncuların 3-4 olması önemli değil.

  bir momentum var ve onu kırmak çok zor. bunu bilerek oynayın sinir hastası olmayın.

  paranız kadar maç yapmayın. kaybetme olasılığınız çok çok yüksek. diyelim 1200 bux'ınız var. 1000'lik maç yaptığınızda momentum kesinlikle rakipte. amaç paranızı bitirmek ve sizi bux satın almaya yönlendirmek. basit ve doğru bir mantık.

  alt liglerde katılın.
 • iyi veya kötü oynamanızın maçın sonucuna hiç bir etki etmediği oyun. oyun kimi isterse o kazanıyor.

  aynı adamlar birinde ceylan gibi giderken, diğerinde yan yana koşarken bile top kaybediyor. tek hamlede topu alamadığında zaten kaleyi bulan şutların %90'ı gol oluyor. topu alıp alamayacağınız da demin dediğin gibi oyunun insiyatifine kalmış. bu sende olursa maçı kazanıyorsun, rakipte olursa o maçı kazanıyor.

  kaleciler herhalde futbol oyun tarihindeki en kötü kaleciler.

  oyun düşünce olarak çok güzel ama oynanabilirlik olarak ise berbat. inşallah güncellemeler ile bir düzene oturturlar ve maçı iyi oynayan kazanır, oyunun istediği kişi değil.