şükela:  tümü | bugün
  • 3. gundur aklimi alan oyun. boyle bir bagimlilik yok.
  • tez vakitte kariyer modunun gelmesi beklenen, first touch games yapımı oyun.

online bir şekilde milletle aşık atması keyifli olsa da insan yine de oyun içerisinde bir solo kariyer bölümü aramıyor değil. aynı oyun mekaniği içerisinde, score hero'da olduğu gibi alt yapıdan bir takıma girip, zaman içerisinde transfer olarak daha büyük kulüplere geçebilseydik, milli takım formasını terletebilseydik 2018 yılının hit oyunu olur çıkardı.
  • yapay zekası düdük gibi olan oyun. gerçekten bağımlılığa neden oluyor ama hiçbir keyif almadan oynuyorsunuz resmen. o kadar abidik gubidik şeyler oluyor ki oyunda, neden oynadığımı bilmeden saatlerimi verdim resmen. zamanıma yazık. neyse bir maç daha atayım.
  • 2 yıllık score hero kariyerimden başladığım yeni bağımlılığım. oyun mekaniği score hero'ya göre değişmiş baya oradakine göre daha zor gol atılıyor. momentum dalgasına girmiyorum bile illet ettirdi bana. **

şaka bi yana fikir güzel ama bir süre sonra sıkıyor. sıkması bırakacağımız anlamına geliyor mu? asla.
  • yazarların ideal kadrolarının ne olduğunu merak ettiğim oyun.