şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kazanıp kazanamayacağınız büyük ölçüde maçın başında belli.

  sizin oyuncularınızın 7-8 rakip oyuncuların 3-4 olması önemli değil.

  bir momentum var ve onu kırmak çok zor. bunu bilerek oynayın sinir hastası olmayın.

  paranız kadar maç yapmayın. kaybetme olasılığınız çok çok yüksek. diyelim 1200 bux'ınız var. 1000'lik maç yaptığınızda momentum kesinlikle rakipte. amaç paranızı bitirmek ve sizi bux satın almaya yönlendirmek. basit ve doğru bir mantık.

  alt liglerde katılın.
 • öğrenilmiş çaresizlik gibi oyun anasını satayım. orta gelir tuzağına düşmüş gibiyim; 6. seviyeye kadar çıktım, tam maç yapacak parayı kazanıyorum, yeniliyorum aq. bu denli futbol oyununun, sözlükte neden bu kadar underrated olduğunu da anlamış değilim.
 • 3. gundur aklimi alan oyun. boyle bir bagimlilik yok.
 • tez vakitte kariyer modunun gelmesi beklenen, first touch games yapımı oyun.

  online bir şekilde milletle aşık atması keyifli olsa da insan yine de oyun içerisinde bir solo kariyer bölümü aramıyor değil. aynı oyun mekaniği içerisinde, score hero'da olduğu gibi alt yapıdan bir takıma girip, zaman içerisinde transfer olarak daha büyük kulüplere geçebilseydik, milli takım formasını terletebilseydik 2018 yılının hit oyunu olur çıkardı.
 • 2 yıllık score hero kariyerimden başladığım yeni bağımlılığım. oyun mekaniği score hero'ya göre değişmiş baya oradakine göre daha zor gol atılıyor. momentum dalgasına girmiyorum bile illet ettirdi bana. **

  şaka bi yana fikir güzel ama bir süre sonra sıkıyor. sıkması bırakacağımız anlamına geliyor mu? asla.
 • misirli hemen hemen tum kullanicilarin karakterlerinin muhammed salah'a benzedigi cici oyun.
 • an itibari ile sildiğim oyundur. oyuna göre kazanması gereken bir taraf var ve ne yaparsanız yapın bu insan kazanıyor.
 • yapımcısı tarafından hile yapılan oyun. kimin kazanacağına oyun kendi karar veriyor. ağzınızla kuş tutsanız aksini sağlayamıyorsunuz. kimi zaman o kadar şanslı(?) oluyorum ki her top bende kalıyor. bazen de tam tersi, karşı karşıya bile atamıyorum. paragözlüğüne lanet olsun diyerek silmiştim.

  ayrıca facebook arkadaşlarınla karşılıklı maç yapamıyorsun. böyle bir aptallık olabilir mi? hadi tek oyunculu mod yapmadın da bunu yapmamak bildiğin mallık.
 • yapay zekası düdük gibi olan oyun. gerçekten bağımlılığa neden oluyor ama hiçbir keyif almadan oynuyorsunuz resmen. o kadar abidik gubidik şeyler oluyor ki oyunda, neden oynadığımı bilmeden saatlerimi verdim resmen. zamanıma yazık. neyse bir maç daha atayım.