• hollanda orijinli bir spor giyim markası. daha çok street wear tabir edilen kategoriye yönelik koleksiyonlar hazırlar. ününü tasarladığı renki ve fonksiyonel montlara borçludur. 1997 yılında arat tekstil lisans anlaşması yaparak bu ürünleri türkiye'de üretme, ürettirme, satma ve pazarlama hakkına sahip olmuştur. ancak sektörün ve arat tekstil'in içine girdiği kriz sonucu iki yıl sonra marka türkiye pazarından çekilmek zorunda kalmıştır. yazık olmuştur.
  • nişantaşı'nda city's karşısında ki mağazaları ile tekrar türkiye'de olan marka.

fakat ısrarla ilk kez türkiye'ye geldiklerini belirtiyorlar. o zaman benim 1996 yılında carousel'de mağazanızdan aldığım mont neyin nesi dedim. şaşırdı, ben böyle biliyorum dedi sonra döndü gitti ilgilenmedi.
  • acayip güzel renk tonları yakalamış marka. blazerları, tişörtleri, poloları olsun ne varsa insanın alası geliyor.
  • kimse bahsetmemiş, anladım ki türkiye şubelerinde işkence tekniği olarak koku kullanmıyorlar.

halbuki hollanda'daki bütün mağazalarında dünyanın en yoğun ve ağır aftershave'ini oda parfümü olarak kullanan, sadece mağazanın içini değil bulunduğu sokağı bile kokutan bir markadır.

bende migren tetikleyen o koku yüzünden değil içine girmek bulunduğu bölgelere bile yaklaşamıyorum. bir mağazasına en son girdiğimde baş ağrısı eşliğinde dışarı kaçıp kusmadan önce aklımda "pahalı ve avrupa varoşu" segmentinde kalmış. şimdi nasıldır bilmiyorum fakat hollanda'daki çalışanlarının koku reseptörlerine kuvvet diliyorum.
  • fiyatları türkiye şartlarında çok fahiş
  • korkunc kumaslari olan iyi baskılarla trend ihtiyacını karşılayan markadır.
  • erkek gömlek ve sweatleri son derece rahat , kaliteli ve görece şık olan giyim kuşam mağazası.

ankarada yaşayanlar için panoradaki esas mağazası dışında & style mağazalarındada orjinal ürünleri bulunabilir.
  • güzel tasarımları var smart casual için kullandığım çoğu parça buraya ait, son yıllarda biraz daha pahalandı ama tasarımlarda ve kalitede de belirgin bir artış var bence.
  • tr den çekildiklerini bugün üzülerek öğrendim.
  • kozyatağında bulunan ali mağazalarında sweatshirtleri mevcut şu sıralar. yazın da t-shirtleri oluyor. uygun fiyata almak isteyenler olursa gidip gönül rahatlığıyla alabilirler. orijinalliğinden de şüpheleri olmasın. *
hesabın var mı? giriş yap