şükela:  tümü | bugün
 • vertigo comicste çıkarmaya başladığı american vampire ile dikkat çektikten sonra dc reboot öncesi detective comics ve gates of gotham kısa serisi ile kalitesi ortaya koyan, şu sıralar batman ve swamp thing ile dc'nin en önemli karakterlerin ikisinin sorumluluğu altında olan başarlı çizgiroman yazarı. hikayelerinin sağlamlığı yanında genelde çok kaliteli çizerlerle çalıştığı için görsel tatmin de sağlatır okuyucuya.
 • comic aleminin rock starı. ayrıca bu muhteşem insan new 52 olayında batman'e gerçekten court of owls ile muazzam bir soluk getirmiştir.
 • the new 52'da çizer greg capullo ile batman'i coşturan yazar. hikayelerde batman'in 80'lerdeki altın çağlarını; çizimlerde ise aşırı derecede kel alaka olsa da bir batman the animated series gibi özgün hava hissedebiliyorsunuz.

  güzel insan, güzel yazardır.
 • son röpörtajlarindan birinde batman #40 da olen jokerin uzun bir sure ortalarda gozukmeyecegini hatta belki de kendi yazarlik doneminin sonuna kadar batman hikayelerinde jokeri islemeyecegini soylemistir.

  not: "olen birinin uzun sure ortalarda gozukmemesi nasil bir sey amk ?" diyenler icin soyle soyleyeyim cizgi romanlarda biri olmusse %90 olarak hayata geri getirilir.
 • greg capullo ile birlikte sürdürdüğü batman çizgi roman serisinden ayrılacağı söylenen yazar. kesin olmamakla birlikte dedective comicse geçecekmiş yazar olarak.

  bu durumun #57952005'da bahsedilen ve jim lee gibi isimler tarafından ufaktan tanıtımı yapılan -tease edilen diyecektim de ağzıma vurdum bitane- rebirth olayı ile bir ilgisi var diye tahmin ediyorum. muhtemelen 52. sayıda dergiyi toparlayıp bitirecekler, sonra yeni bir yaratıcı ekiple tekrar devam eder.
 • dark nights metal'in ardından no justice isimli 4 sayılık bir mini serinin yazarlığını yapıp ardından justce league dergisinin yazarlığını devralacak olan yazardır. ***
 • şimdi yazarlığına lafımız yok. güzel yazar arada kaytarır falan o cepte. benim bu adama ısınamama sebebim hissiz olmasıyla alakalı. ayrıntıyı veriyor hikayeyle harmanlıyor sahne geçişleri de güzel ama hissedemiyorum ben bana geçen şeyleri. bu sebebi de ona bağlıyorum kendimce. tamamen maddeci bir ilişkimiz oluyor böylece. neyse...