şükela:  tümü | bugün soru sor
 • judas priest'in dave holland'dan soraki davulcusu. scott racer x'i birakip priest'e gecti ama sora dayanamayip orda da calmaya basladi. bi ara da rob gruptan cikinca rob'la beraber fight grubunda caldi. metal piyasasinin en iyi davulcusudur, mike portnoy'u metal saymazsak
 • artik yine racer x icin baget sallamakta olan eleman.
 • farklı konser performans tarzı ile beni büyülemiş davulcu. karizmasını, arkada fazla showa kacmayan, soytarılık hic yapmayan , ben burada taşş gibi davulumu calarım giderim duruşu ile (hakikaten calarkende dimdik oturur, postürünü hic bozmaz) saglayan abimiz aynı zamanda asla koşmaz yavaslamaz , ritmini kacırmaz. nedenmi? acik hi-hat le tutulan 2/4 lük ritmleri bile sag tarafda normalde sadece cift kros calarken kullanılan sabit hi-hat ile tutarken sol bacagi ile üsenmeden sekizligini sol hi-hat de calarda ondan. sadece işine gösterdigi özenden degil aynı zamanda onyiliların düz sade ve sıkıcı davul ritmli grubu judas priesta da muhtesem bir tarz ve hareket katmıs olması ile de saygı duyulası davulcudur. belki tek eksigi les binksin (judasın stained class albümündeki muhtesem progressive davulcusu) caldıgı sarkıları aynı esneklik ve kibarlıkla calamamıs olmasıdır ki dogaldır, tarzı degildir o kadar kusur kadı davulcusunda da olur.
 • judas priest'in painkiller, jugulator, demolition ve angel of retribution albümlerinde çalmış olan davulcu.
 • tum judas konserini onu izleyerek gecirerek bile cok eglenebilirsiniz zira baget atip tutmalar, cevirerek calmalar ve hayvan hizindaki kickleriyle insani pek bi costuruyor.
 • gördüğüm en sakin davul çalan insan.tomlarda hayvani ataklar yaparken bile düz ritm atıyormuş gibi havası vardır.bir de suslarda bageti eşşek gibi havaya atar bu hayvanat.
 • judas'ı judas priest yapan adamdır nazarımda.painkiller albümüyle birlikte daha da bi sertlik getirmiştir gruba ve nostradamus albümüyle de tavan yapmıştır bu durum.
 • daha güçlü bir ses elde etmek için bagetleri ters tutar. painkiller'ı dinleyip bu adama hayran kalmamak mümkün değildir. solak gibi görünsede aslında her iki elini de rahat bir biçimde kullanmaktadır.
 • efsanevi painkiller'ın girişindeki efsanevi davulları çalan kişi. bunu bilmeyenler şimdi "aaaaaaaaaooha" demediyse rob halford siksin beni.
 • bu adam grupla ilk albümünü 1990 yılında çıkarmıştır ve "ben geldim ulan." dercesine albümle aynı ismi taşıyan ve büyük sükse yaratan painkiller parçasında ustalığını konuşturmuştur. parçanın girişindeki davul solosu ve sonlarındaki bitmez tükenmez atakları ile "judas priest'in yeni davulcusu benim ve amınıza koymaya geldim." mesajı vermiştir.

  gruptaki en uzun boylu ve en cool elemandır ayrıca. marifetini sahne şovuyla değil olağanüstü tekniğiyle gösterir.

  painkiller'ın girişi: https://www.youtube.com/watch?v=nm__lptwthu

  painkiller'in çıkışı: https://www.youtube.com/…thu&feature=youtu.be&t=341