şükela:  tümü | bugün soru sor
  • canımızın çok çektiği bir yemeği, ilgili restorandan sipariş vermek istiyoruz. gerekli adımları atıyoruz ve restorandan "güzel kardeşim bizim oraya servisimiz yok" cevabını alıyoruz. işte biz bu çaresizliği yaşamayalım diye açmışlar scotty yemek'i. siparişini veriyorsun, motosiklet kullanan arkadaş siparişini senin için alıp evine, iş yerine getiriyor. tam da bu anlattığım hikayeyi ben yaşadım; can köfte çekti, aradım, getiremeyiz kardeşim dedi ve ben de scotty yemek'i denemeye karar verdim. verdim siparişimi, gerçekten çok hızlı geldi ve güler yüzlü bir hizmet aldım. tavsiye ederim efenim.
  • verdiğim sipariş hem yanlış geldi hem fazla para ödedim. evinizi bulamayan kuryeler de cabası. müşteri hizmetleri diye bir şey malesef yok, tavsiye etmiyorum.
  • yaklaşık iki haftadır ek gelir olsun diye motorumla katıldığım uygulamadır. * halihazırda yaptığım işe nazaran müşterilerin daha kaba ve anlayışsız olacağını öngörüyordum fakat durum tam tersi. şu ana kadar götürdüğüm 30 siparişte ne asık bir surat ne de kaba biriyle karşılaştım. şaşırtıcı.