şükela:  tümü | bugün
 • galatasaray için keşfedilmemiş yetenekleri keşfeden, yapılabilecek mantıklı transferlerin tartışıldığı site. tamamen taraftarlar tarafından kurulmuştur. 17 ülkede 100'e yakın gönüllü scoutu, galatasaray için keşfe yollamışlar.

  (bkz: http://www.scoutgs.com/)
 • sadece galatasaray icin degil ayni zamanda anadolu klupleri icin de transfer onerilerinde bulunan son derece faydali site. "anadolu kluplerine degerli oneriler" isimli sayfasinda maliyeti dusuk ve nokta transfer diye tabir edilen oyunculari onermekteler. her takimin transfer yapmadan once mutlaka goz atmasi faydali olur kanaatimce.
 • bugün itibariyle, anasayfalarından aşağıdaki gibi bir açıklama yaparak, bütün galatasaraylıların heyecanlanmasına sebebiyet veren sitedir.

  iki altın jenerasyondan iki genç oyuncu daha geliyor…

  gücümüze güç katacak, her yönüyle faydalı olacak iki oyuncu daha..

  birini beşiktaş çok istemişti, birini istemeyen yoktu…

  galatasaray ismi artık ikisini de bitirmeye çok yakın…

  biz şimdiden hayırlı olsun diyelim…

  saygılarımızla

  scoutgs.com

  http://www.scoutgs.com/2009/08/hayirli-olsun-ii/
 • yeni tasarımıyla daha renkli ve işlevsel olmuş analizleriyle çoğu gerçeğe ışık tutan oluşum/site.
 • musa çağırandan sonra barış başdaş hakkındaki yorumuyla dikkat çeken, forumundaki yazarların futbol bilgisi piyasadaki bir çok yorumcudan daha çok aydınlatan ve kalitelisiyle vazgeçilmeziniz olabilecek spor platformu
 • moderatör, kurucu, ast-üst gibi kavramlardan sıyrılıp sadece ama sadece galatasaray'a hizmet etme amacı güden kişilerden oluşmuş bir topluluktur.

  lorik cana transferini yöneticilerle yemek yiyebilen yazarcıklardan ve gazetelerden bile daha önce duyurmaları ve cana'yı 2 yıldır bıkmadan usanmadan tavsiye etmeleri "gönüllü" giriştikleri bu işte ne kadar iyi olduklarını su yüzüne çıkarmıştır.

  en büyük özelliği rakip takımlara laf ettirmemek ve yazım kurallarına uymak olan bu oluşumun yakın zamanda galatasaray denince akla gelen ender oluşumlardan olacağı su götürmezdir.
 • lorik cana transferini yaklaşık 12 saat önceden bildirmiş sitedir.
 • kendilerini yaklaşık bir yıldır takip etmekteyim, belirli günlerde de üye alımları açılıyor. fakat şu ana kadar hiçbir şekilde üye olmaya kalkışmadım. adamlar tc kimlik numarasını istiyor, huylanırım ben, panikatak var bende. neyse, geçen senede keita ve elano transferlerini açıklamışlardı, yani cana transferi ilkleri değil. şu ana kadar bir tek sercan yıldırım transferinde yanıldılar, e o kadar kusur da olsun ama di mi? zaten forumuna giriş ne zaman üye olmayanlara kapalı olursa kıllanın, bugün yarın bir transfer olacaktır.

  ayrıca son gelen üyelerin bir kısmı, liseli detected grubundandır. modlar sanırım bir iki hafta içinde genel bir temizlik yapar.

  edit: tc kimlik numarası yerine ülke ismini de yazabilirmişiz.
 • siteye girmeye çalışınca bir lastik sitesine yönlenen site. ya hacklenmiş ya da başka bir durum var.
 • dün adnan polat'ın düzenlediği basın toplantısında, muhabirin biri başkan'a cana ve pino transferlerini sordu, sanki bu duyumu bizzat kendisi almış gibi, scoutgs'nin adını bile anmaya gerek duymadan. daha sonra da bu eleman ve diğer muhabir arkadaşları, işlerini iyi yapamadığından yönetim kuruluna çemkirdi, çok hakları yeniyormuş. scoutgs sayesinde en az 3 günlük haber bulan bu utanmazlar, daha sonra da cana transferi açıklandığı vakit, scoutgs sayesinde önceden öğrendikleri bu transferi , "biz demiştik!" diyerek millete sunup pişkin pişkin işlerine devam ettiler. ama bu site gayet güzellikle, hırsız basına bir iki kelam etmiştir.

  http://scoutgs.com/…aferin-en-birinci-sizsiniz.html

  yazıyı okurken cenkerdem'den, birinci ben adlı şarkıyı dinlemeniz tavsiye edilir.

  http://www.youtube.com/watch?v=ekc3svxe4-w

hesabın var mı? giriş yap