şükela:  tümü | bugün
 • en ünlü scp varlıklarından biri

  nesne sınıfı: euclid

  tanım: scp 173 kökeni bilinmeyen bir varlıktır , beton ve inşaat demirinden yapılmış ve üzerinde crylon marka sprey boyayla yapılmış izler bulunan bir heykeldir. nesne bir insan tarafından görülürken hareket edemez. ancak göz kırpma süresinde dahi görüş hattından kaçıp saldırabilir. nesnenin boğarak ve boyun kırarak saldırdığı bildirilmiştir
  gözlemci personel odada kimse yokken taş kazıma sesleri duyduğunu bildirmiştir
  scp-173'ün kaynağı bilinmeyen dışkı ve kan karışımı bir atık ürettiği bilinmektedir

  saklama prosedürleri: scp-173 her zaman kilitli bir konteynır içinde tutulur , konteynıra girilmesi gerektiğinde en az 3 kişi girmeli ve kapı arkalarından kilitlenmelidir ve etkileşime giren personel göz kırpmadan önce diğerlerini uyarmalıdır. konteynır 2 haftada bir temizlenmelidir

  ana tema: (bkz: scp foundation /@silimilliyetciligi)

  çaylaklık notu: yazar olmama az bir vakit kaldı, eğer ben hala çaylakken bunu okuyorsanız bkzler çalışmayabilir
 • scp vakfının ilk scp'si. nesne sınıfı ökliddir. heykele benzeyen yaratık, varlıkların ilk göz temasına gelip göz kırpmayana kadar hareketsiz kalır. eğer varlık göz kırparsa aniden yanına gelir ve uzun kırparsa ya da tek kırpmayla boynunu kırarak öldürür. bu scp ile göz teması kurmak tehlikeli. peanut da denilir. secret laboratory oyununda daha hızlı hareket etme ve sıçma özelliğine sahip scp.
 • scp foundation in scp 173 olacak isimlendirdigi bir heykeldir. bu heykelin ozelligi birileri bakarken hareket etmemesi ama birilerinin bakmadigi an gelip kisiyi olduren bir heykeldir.

  doctor who nun kacinci sezonu kacinci bolumu bilmiyorum ama bolumun adi blink yada blink blink olabilir. bu bolumde anlatmistir.
hesabın var mı? giriş yap