şükela:  tümü | bugün
 • 10 oyuncu kızın saw vi filminde rol kapmak için çığlıklarını yarıştırdığı reality show. (bkz: tanedra howard)
 • 2008 yapımı mtv programı. 10 kız yarışmacı, testere 6 filminde oynamak için rol yeteneklerini sergiliyor. 3 kişiden oluşan jüri tarafından her hafta birisinin elenmesi ile yarışma devam ediyor. ilk sezon birincisi tanedra howard isimli yarışmacıydı, imdb'de testere 6'nın castında görünmekte hatta testere 7'de de rol alacağı yazmakta.
 • fox'un onay verdiği ve gelecek sene sonbahardan itibaren yayınlayacağı, ryan murphy, brad falchuk ve ian brennan'ın yapımcısı olduğu komedi korku dizisi. 15 bölüm olacakmış.

  http://tvbythenumbers.zap2it.com/…n-brennan/317280/
 • kadın başrolü emma roberts olacak dizi. american horror story'de oyuncu kalmadı neredeyse.
 • fragmanı an itibariyle youtube üzerinden izleyebileceginiz, ilgi çekici bir dizi. kadrosunda, şimdiden katil olduğundan emin olduğum bir lea michelle barındırmakta.

  hakkında bir fikri olmayanlar için de, friday the 13th ile mean girls'ün karışımı olduğunu not düşeyim. benim ilgimi çekti şahsen. muhtemelen muhteşem bir birinci sezonun ardından yapımcısı ryan murpy tarafından piç edilecektir. ama yine de merakla bekliyorum efendim.
 • jamie lee curtis, emma roberts, lea michele, skyler samuels, keke palmer, abigail breslin, nick jonas ve ariana grande gibi yıldızları bünyesine toplayabilmeyi başarmış, 2015 sonbaharında başlaması beklenen dizi.

  en ünlü scream queenlerden biri olan jaime lee curtis, halloween serisinden sonra korku dünyasıyla arasına bir set çekmiş olsa da yıllar sonra bu teklife "evet" dediğine göre ryan'ın elinde, curtis'in aklını çelecek bir şeyler olsa gerek. bekleyişteyiz.
 • yayınlanan açılış jeneriği sıkıcı olmuş dizi, biraz fazla uzun. beğenemedim nedense.

  edit: bir sey begenmeyen eksiciler kervanina mi katiliyorum fark etmeden? *
 • bu akşam 23.00 'da fox life'ta izleyici ile buluşuyor.ilk yayınlanma bölümü ile bugün uydumuzdaki fox life'ın kullanıma açılması ise benim için efsanedir.
 • ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timi'nin haklı sebeplerle tez vakitte başlığına doluşmasını beklediğim dizi.
  american horror story'yi ilk sezondan beri bir hayli ilgiyle takip ediyorum. buna da çok deli bir beklentiyle de değil sırf ahs'nin de yaratıcısı olan ryan murphy adının yüzü suyu hürmetine bir bakayım dedim.
  demez olaydım.

  klişelerden nasiplenmenin hiç de klişe olmayan bir yolunu bulan ahs gibi scream queens'in de teen slasher türüne benzeri bir yorum getirebileceğini düşünüyordum ama bu son derece düzeysiz ve derinliksiz bir parodi çıktı.
  e pardon ama scary movie serisi dahi çok daha yetkin bir örneğini sunuyordu bunun.

  konusu itibariyle ahs: coven'ın bir nevi spin-off'u olmaya da yakınsıyor diyebilirim.
  yine bir kızkardeşlik hikayesi. kendinden başka kimseyi umursamayan bir lider. korunaklı bir villa. ve ona dışarıdan sızmaya çalışan düşman/lar.
  ama hiç içim elvermiyor ya.
  serinin en zayıf sezonu olsa da coven ile bunu mukayese ediyor olduğum için dizi tanrıları beni çarpsa yeridir.

  son olarak emma roberts. sen ne pis torpilli bir insanmışsın ben anlamadım ki.
  yine coven'dakinin hemen hemen aynısı olan bir karakteri oynuyor ki bir benzeri yazılacak kadar kıymetli, özgün bir karakter hiç değildi.
  ya da kendisi sadece tek bir karakter oynayabiliyor ve bunu gözeterek senaryo yazıyorlar.
  bilemiyorum ya, belki de hiç oynayamıyordur.
  ahs'deki şahane insanlar sayesinde roberts bu kadar görünür değildi ve kendisine tahammül etmek için ekstra bir çaba gerekmiyordu.
  ama başrol mü? yoo dostum.

  özetle: izlemeyeceğim ve eşe dosta izlememeleri yönünde nasihat vermeyi görev addedeceğim nadir dizilerden biri.
 • uzun zamandır görülmeyen korku-komedi tarzında, değişik bir seçenek sunan dizi.

  fazla lafı uzatmaya gerek görmüyorum; oyuncu performansları, genel ortam, görsel ve tempo olarak çok başarılı. birinci sınıf iş.
hesabın var mı? giriş yap