şükela:  tümü | bugün
 • 9gag sayesinde keşfettiğim youtube kanalı. özellikle game of thrones. hakkında yaptıkları honest trailer çok eğlenceli olmuş.
 • movie fights, honest trailers ve the screen junkies show bölümleri ile oldukça eğlenceli videolar sunan bir youtube kanalı. daha önce de bahsedildiği gibi nerd, geek muhabbetini sevenler için biçilmiş kaftan.
 • son zamanlarda veritasiumile birlikte en sevdiğim youtube kanalı.

  movie figths'ın yeri ayrıdır ve zaman zaman çok kalite konukları olabilmektedir. elijah wood'lu bölümü efsaneler arasına girmiştir. zırt pırt türkiye'ye gelip dandik partilerde dj'lik yaptığı için bu derece iyi bir performans beklemiyordum heriften, onun da etkisi olabilir.

  http://scriptorliber.blogspot.com.tr/…of-junky.html
 • en son the walking dead son 3 sezon için hazırladıkları honest trailer ile içimizin yağlarını eritmiş ekiptir.
 • belki kendi hayal ettiklerinden de fazla büyüyünce bu kadar fazla profesyonelleşmiş olmanın ağırlığı altında ezilmeye başladılar denebilir.

  moviefights'ı başladığı günden beri seyrediyorum (bir seneyi geçti) ve gitgide samimiyetlerini yitirdiklerini üzülerek görüyorum. hala eğlenceliler ama andy'nin kameraya dönüp açıkça rol icabı "woooow"lamaları, hatta bazen gayet direktif verir gibi "get excited" demeleri, sürekli sponsor tanıtımları (allahtan videoları indirip seyrediyorum ki o anları geçebiliyorum.. ama var olduklarını bilmek bile can sıkıyor), dan murrell'ın celebrity'liği taşıyamayan halleri biraz üzücü olmaya başladı.

  honest trailer'larda hala belli bir seviyeyi tutturmayı başardılar ama o da rutine bindi gibi.. yeni yazarlar bulmaları fena olmaz gibi artık, yoksa bu aşağı düşüş zamanla daha da ivmelenecek gibi görünüyor.
 • interstellar'ın müzikleri hakkında "hans zimmer herhalde klavyenin başında uyuya kaldı" yorumu yaptıktan sonra birkaç sahnede müzikleri çalmasıyla yarmış youtube kanalı.

  https://youtu.be/lzmzf-sdwp8?t=2m22s
 • honest trailers kısmıyla gerçekten yaran youtube sayfası. özellikle game of thrones için yaptıkları trailer'da jorah mormont'u lord friendzone olarak tanıttıkları sahnede kahkaha atmıştım. birçok işleri iyi olsa da popülaritelerine bağlı olarak yaptıkları viraller diğer işlerine nazaran tırt olsa da piyasadaki virallere bakınca yine de güzel kalıyorlar. özellikle deadpool virali epey iyi. ancak ryan reynolds'un kendisiyle sürekli taşak geçmesi de baygınlık vermeye başladı.
 • andy signore'un tacizci bir dallama olduğunun ortaya çıkmasıyla sarsılan kanal.
  jte'nin kız arkadaşını taciz edip bir de "ses edersen erkek arkadaşını kovarım" filan demiş.

  olayı ilk ortaya çıkaran kız da bu.

  https://www.reddit.com/r/screenjunkies/