şükela:  tümü | bugün
  • bodrum yalıçiftlikte bodrumun en güzel turistik kompleksidir. devasa bir arazi üzerine yüksel inşaat tarafından inşa edilen bu tatil köyünün iki farklı koya kıyısı vardır. isviçre menşeeli lüks devremülk şirketi hapimag tarafından işletilen sea garden aynı zamanda size bodrumun en temiz ve bakir koyunu sunar. bu yüzdendir ki yasemin dalkılıç sualtı antremanlarını burada yapmayı tercih etmiştir.
  • bu yaz velvet band sahne alıodu akşamları, güzelde oluyodu.
  • yemin ediyorum, super olay kalıbını tanım olarak hakeden bir mekandır sea garden. aksamustleri cok eser, bir o kotulugu var.
  • kesinlikle bodrumun en güzel tesisi.3 koya sahip olan bu tesisin özellikle village kısmındaki koy her bakımdan süperdir .anlatılmaz yaşanır kalıbına uyan bir yerdir.
  • insanın tüm hücreleriyle dinlenmesini sağlayan...muhteşem bir koya sahip,açık büfesi başarılı sayılabilecek,personeli son derece güler yüzlü, öğle güneşi tepede yanarken çamların gölgesinde inanılmaz keyifli şekerleme yapma imkanı sunan ve "ben kalayım buralarda ne gerek bana şehir filan" dememe neden olan ufacık tefecik içi dolu huzurcuk mekan.
  • bir ucundan bir obur ucuna yurumek yarim saatinizi almasina ragmen, her durakta sanki gizli bir hazine bulmus gibi olursunuz, her turlu aktivite mevcuttur. otel ve village kisimlari vardir. 3 tane koyu vardir. tatil icin gidersiniz birde orada yediklerinizi yakarsiniz habire yokus inip cikmaktan. tek kotu yani eger 20 li yaslarinizda iseniz pek yasitlarinizi cok fazla goremezsiniz cunku isvicredeki sirketler emekli ettikleri calisanlarini yada uzun sure calismalar sonucu tatili hak eden elemanlarini buraya bedava yollar. minibusler her yarim saatte bir kalkar..yarim saat 40 dakkanizi alir bodrum otogari. taksiyi tercih ederseniz 70 milyonun uzerine cikarsiniz.
  • village kısmındaki koyda 1 gün geçirmek bile insana 1 yıl gençleşmiş hissini verir. ben mesela 18 yaşında sayılıyorum şu an.
  • içerisinde "mini bodrum" diye bir bölüm olan devasa tatil cenneti... adamlar üşenmemiş orada küçük bir bodrum inşa etmişler.beyaz evler, dükkanlar vs... ayrıca çok güzel de yemekleri vardı, patatesi bile ayrı güzeldi.
  • off season gidildiginde (aralik, ocak, subat, mart, nisan oluyo bu otel icin), 4 kisi sabah kahvaltisi ve aksam yemegi dahil 130 ytl vererek (2006 fiyatlari), village tarafindaki bir oda, bir salon ve icinde kabak oyacagi bile olan guzel mutfakli bir dairede kalabileceginiz, inanilmaz yesil, cocuklular icin 25-26 bloklarinin tercih edilmesi tavsiye edilen, nisan ayinda denize bile girilebilen otel. otel kismi kapali oluyo ama. aksamlari da tombala filan. oyle oleey parti parti yok. dinlence icin.
  • bodrumda yapabileceğiniz en pahalı tatili size sunabilen, merkeze olan uzaklığıyla bodrum yalıçiftlik arasındaki virajlı yolu giderken her seferinde oflayıp puflamanıza sebep olan buna rağmen mükemmel doğası ve medeni insanları ile her sene gitme isteği uyandıran tatil köyü.