şükela:  tümü | bugün
  • tayyarın kuzusunun ataköy sahilinin anasını sikmesidir.

ulufe vereceksen kendi cebinden ver, orası benim, bizim.
  • (bkz: kuzu grup)
  • ovune ovune bir otomobil veya yat yapmadik diye reklamlari donen gokdelenler. bunu da boburlene boburlene soyluyorlar. cok ilginc.
  • reklamında inşaat sektörünün (konut özellikle "lüx residence" kısmından bahsediyorum), mütahhüt mantığının ve uzantısının bu ülkenin geri kalmasında nasıl ana faktörlerden biri olduğunu itiraf etmiş projedir.

ali babacan bu reklamı izlemiş midir?
    yabancıya konut satmak gerçekten ihracat mıdır faydalı mıdır?
    konut edinimde sınırlamalar gelmesi elzem midir?
    isveç devleti gerizekalı mıdır da vatandaşlarına sadece tek bir konuta sahip olabilme hakkı vermiştir?
    gibi deli sorular sordurur insana kendi kendine

edit:
    ayrıca sea pearl nedir allasen ya, ibretlik anlatım bozukluğu
  • denizin dibine beton dökmeyi, marifet gören zihniyetin toplu konut projesi.

o sahil şeridine, yeşilliği bol park yapılsa fena mı olur ?
  • sanki araba uçak hayal etse yapabilecekler.

(bkz: lümpen)
  • ataköy'ün hem doğal hem de insani habitatının içine sıçmış projedir
  • o ne bicim isim isyanina surukleyen hedeler hedesi. cok param olsa, atakoy asigi olsam, yine almam yine almam. onlar da bana bayilmazdi belki ama sirf afili isim koyacaz diye şu girdiğiniz şekiller, bu kuramadığınız cümleler, o bilemediğiniz dillerde yapmak isteyip yapamadığınız şovlar, yersiz.
  • allah batmayı oradan para kazanamamayı nasip etsin diye beddualar ettiriyor insana...kabul olsa da şu dünyada bi oh çeksek. yıllardır o sahil kapalı tutuldu, insanlar açılsa halka dedi bekledin ne oldu? o güzelim sahille ataköyü duvarlarla ayıran böyle bir proje geldi... kalkınma anlayışınız batsın beter olun.
  • eloğlunun utanacağı şeylerle övünen, yeni türkiye zihniyetini reklamında mükemmel bir şekilde özetleyen inşaat.
    adam katmadeğerli işler yapmamakla gurur duyuyor lan resmen ağlayasım geliyor. aferin koçlarım. bence marmara denizini komple betonla doldurun ve bildiğiniz işi yapmaya hız kesmeden devam edin.