• bu abi her gece heidi klum'un gözünden yaş getirtiyordur. hunharca sikiyordur. öyle bir tipi var.
  • kimse çıkıp ta seal süper bir şarkıcıdır, 2 metre boyundadır çopur suratlıdır killer vardır, crazy vardır, kiss from a rose vardır dememiş, altlarına sözleri copy paste etmemiş hayret.
  • selami şahin örneğinde olduğu gibi tipi ne ruhuna ne müziğine uymayan, kabzımal tipli, balet yürekli abimiz.
  • bu adam iyi bir insan. bir süredir facebook sayfasını takip ediyorum. live stream yapıyor. en son geçenlerde montreal'de bir sokak müzisyenini 1 saat kadar izledikten sonra gitti adamla beraber şarkı söyledi. bugün de manchester'da poppy isimli güzel sesli bi sokak şarkıcısı hatunu izledi, sonra yanına gitti ve tanıştı. kıza şöyle bir şeyler söyledi;

"senle ben farklı değiliz, ben de sokaklardan geliyorum, fakat belki daha şanslıydım ya da doğru zamanda doğru yerdeydim, senin bu imkanlara sahip olmamanın hiçbir önemi yok"

daha sonra kızla beraber şarkı söylediler, kızın sesi cidden iyiydi. kızı daha iyi tanımak için mini bir sohbet yapıp (seal hayranları çok merak ettiler hatunu) onu da canlı yayınladı. akşamına konsere çıkmadan önce de kızı açılış yapması için sahneye çıkardı.

sonrasında lokal stüdyolardan kayıt teklifleri falan geldi kıza. farkedildi bir şekilde işte. seal de hayranlarına poppy için neler yapabiliriz her birlikte karar verelim falan diyordu en son.

helal olsun be seal, ne diyeyim. dünyada bir kaç "iyi" ünlü varsa onlardan biri de sensin.
  • boşanacağını okuyunca acayip üzüldüğüm sanatçı.. yaşam öyküsü, kişiliği ve heidi klum ile evlilik hikayesi, sonrası, her yıl nikah şahidi eşliğinde birbirlerine tekrar evet demeleri vb.. bilmiyorum.. damat tarafındanım ve umarım ayrılığa karar veren kişi sealdir ve üzülmüyordur..

bana ne oluyorsa..
  • abi gecenin bu vakti entry yazmaya üşeniyorum ama bu nasıl bir adamdır ya yüzünde oturmuş 7 ceddinizi sikerim bakışının altında çok farklı bi kişilik yatan acayip denişik bir şarkıcı abimiz.
  • gırtlağında sürekli bir gıcık varmış gibi sesi var. şöyle güçlü bi öksürse de gitse diyorum her duyduğumda. yine de çok güzel şarkılara imza atmıştır:
    (bkz: crazy)
    (bkz: kiss from a rose)
    (bkz: love's divine)
    (bkz: you are my kind)
  • hani pudingi hazirlarsiniz. kaplara koyarsiniz. ama dibinde kazimak icin cok fazla yeni kap cikarmak icin de cok az bir miktar kalir. o kalani da dolu olan kaplara ekleme yaparsiniz. iste onlar bu adamin yuzundeki seyler. her gordugumde canim puding istiyor.
  • cilt yapisi itibariyla izel'in erkek ve zenci versiyonunu andiran, crazy adli parcasi da unutulmazlar arasindaki yerini koruyacak olan, deri takimlariyla blade karizmasi barindiran ruhun gidasi ureticisi.*
  • bir gün romantiklikten ölücek sanatçı.
hesabın var mı? giriş yap