şükela:  tümü | bugün
 • ülkemizde 1,4 lt. tsi 150 hp motor ve dsg şanzıman ikilisi ile birlikte 80.000-tl fiyat ile satılmakta olan otomobil.

  iç mekanı beklendiği gibi oldukça geniş ve ferah, ayrıca değişkenliğe de müsait. elektrikli açılır kapanır yan kapıları da gayet kullanışlı.
 • "seat'a 80.000 vermek" adlı projenin sürrealist sonucudur.

  ne yiyonuz abiler siz, 2.0 araç -istediği kadar otomatik olsun-, hemi de seat.
 • her zaman ki gibi güzel ülkemin güzel insanları her şeye olduğu gibi bu otomobili de gömmüş. adamlar uçan araba yapsa "yok çok yüksekte uçuyor vs. derler". 2016 modeli diğer marka otomobillerin 7 kişilik olan modellerini (ford cmax-smax-renault scenic- toyota verso vs.) karşılaştırdığımda en iyisi bu kim ne derse desin. daha ne yapsın adamlar.
 • grand scenic ekolünden iri, vito türevlerinden bir tık zayıf vito jr. olarak nitelenebilecek seat modeli.

  vw sharan gibi, muadillerinden iri ve geniş. iç hacim çok çocuklu ailelerin kullanımı için dizayn edildiğinden rahat ve kullanışlı.

  koltuklar çocuk koltuğu olarak kullanıma müsait, harici isofix koltuklar olmadan da oem koltuklar araç içindeki aparatlarla çocuk koltuğu kullanımına uygun + çocukların arka koltuklara geçişleri için ara koltukların katlanımı rahat ve çocukların kullanımı için gayet basit.

  anahtardan kumandalı elektronik kayar kapılar ekstra kullanışlı.

  geniş iç hacminin yanında muadillerinden daha geniş bagaj hacmi dikkat çekici.

  1.4tsi yeni nesil act(aktif silindir kontrollü) motor+ revize edilmiş/güncellenmiş turbosu ve 6 ileri dsg şanzıman kombinasyonu 150 hp şehir içi kullanımda 6-7 lt. civarlarında ortalamasıyla dizelvari yakıt tüketimleri söz konusu.

  stage 1 yazılımla 190hp ler almak mümkün :)

  özel sipariş edilebilirse adaptif şasi opsiyonuyla birlikte hızlı aile babaları için mükemmel aile otomobili olması mümkün. araç geniş ve büyük olmasına rağmen şehir içi kullanımı hem yakıt tüketimi hem aile-çocuk konforu hem de performans - manevra kabiliyeti açısından kullanışlı.

  görüntü açısından 16 yerine 17 opsiyon jantlarıyla alınması tavsiye edilir :) bahsedilen yakıt tüketimi 17 jantlarıyla elde edilmiştir.

  en büyük dezavantajı 125.000 tl liste fiyatı :( onun haricinde bu tarz aile aracı bakanların kesinlikle değerlendirmesi gereken bir araç.
 • 2012 senesinde 80 bin liralık fiyatı sorgulanmış araç. şu anki fiyatı 144 bin lira.
 • şu saatten sonra araba alanın aklından şüphe ederim.

  ben boykot ediyorum, sanki param var aq. senin neyine boykot, otur aşağı.
 • stop lambaları küçük emrah'ı andıran araç.

  çok üzgün lan araba.
 • en arkada yer alan katlanır koltuklarının gerçekten kullanışlı olduğu, uzun yolda geniş aileler için tercih edilebilir bir araçtır.
 • beklendigi gibi fiyatı an itibari ile güncellenmiştir. 282.500tl olmuştur. allah aklımıza mukayyet olmamız için sabır versin. nerden nereye...

hesabın var mı? giriş yap