• elbette istisnaları vardır fakat seat leon kullanan tiplere yıllardır dikkat ediyorum. hep apaçi ruhlu, kirli sakallı, az eğitimli, trafik kurallarına uymayan insanlarda var bu arada. neden özel bir merakları var bu arabaya hiç anlamadım.
  • param golf'e yetmediği için almıştım ne apaçiliğim kaldı ne de torbacılığım.
  • sirf su benzetmeleriniz yüzünden bu araç ucuzlar diyorum. hala pahalı hala pahalı aq.
  • orta direk apaçi arabasıdır. fakirler eski peugeot’lara, modifiye clio’lara biner, orta direk apaçiler buna ve eski kasa bmw’lere, zengin apaçilerse scirocco veya yeni bmw.
  • özellikle 2005-2010 yılları arasında orta-üst segment ailelerin çakal oğullarına aldığı arabaydı seat leon. bu piçler baba parası yeyip, son ses müzik dinleyip, güzelliği ortalama üstü kızları sikme furyasıyla yıllarımızı terörize ettiler. 2010 yılından itibaren durumu daha iyiye giden bu müteahhit artıkları scirocco, 3 serisi bmw, c/cla mercedes alarak kendilerinden daha da iğrendirmeyi başardılar.

son 2-3 yıldır emlak balonuna iğne battığından, ekonomi bozulduğundan bu amcıklarında sesi kesilmeye başladı. umarım el arabasına mahkum olursunuz amın feryatları sizi.

tanım: doğru tespit.
  • gayet hakllı genellemedir. istisnalar olması kaideyi bozmayacaktır.

scirocco, leon, 3 kasa bmw den düzgün adam indiğini görmedik daha. ya çakal, ya apaçi, ya baba parasıyla almış hırtlar vs ama hep böyle.
  • sabıka kaydı olmayana seat leon satılmadığını bilmeyen yazar başlığı.

aracı almak istediğinizde size "paran var mı?" yerine "marazın var mı?" diye soruyorlar.*
  • ibretlik tespit
  • 40 yaşındaki matematik öğretmeni eniştemin apaçi olduğunu öğrendim. teşekkürler sözlük.
  • ibretlik tespit olmuş gerçekten. hatta öyle ki ben her gördüğümde bu arabayı ne kadar beğendiğimi düşünüyorum ama yine her seferinde de ben almam diyorum. bu başlığı okuyunca anladım ki bilinç altımda bu şekilde bir imajı var arabanın.
hesabın var mı? giriş yap