şükela:  tümü | bugün
  • hangi maçtı hatırlamıyorum, bir gol sevinci sonrasında gs'lı futbolcular sevgi yumağı olmuşlardı. tamas da yanlarına gidip onlara sarılmak istemişti, ama kimse onu o yumağın içine almamıştı. tamas da gole sevinirken bir yandan da o yumagın içine girememenin verdiği mutsuzlukla arkasını dönüp yavaşça yürümüştü. çok üzülmüştüm, hala hatırladıkça o yumagın içine tamas'ı almayanlara kızar tamas'ı sevgiyle anarım.
  • karpatların ali ereni...
  • florin bratu ile birlikte dinamo bükreş takımında beraberce top koşturuyorlar. hatta tamaş'ı adam yokluğunda kaptan yapmışlar. ama olmaz, yetmez. ion lutu ve oviudu petre yi de alsınlar. alsınlar ki bizim ne çektiğimizi anlasın ibneler.
  • en son hatirladigim sahne olimpiyat stadinda sanirim real sociedad macinda gol lazimken kaleye 45 metre uzakliktan attigi ve mars yorungesine dogru yol alan suttu. umarim bu tarz bi gol atmamistir. gereksiz adam.
  • dambovita nehrine gidip dalış yapmak isteyen sözlük yazarlarından mesaj beklememe vesile olacak ilginç haber. adam 18.000 euroluk saati fırlatmış...
  • kıyak emeklilik hayaliyle istanbul yollarına dü$mü$ 30 küsür ya$ındaki frank de boer dan bile daha yava$tı.
  • gheorghe popescu tarzında futbol oynayan insan. iyi olacak ama bayağı bir sene sonra.
  • pembe dizilerdeki yakısıklı ve zengin genc basrol oyuncusu ismi gibi bi isim
  • 1 ağustos 2003 galatasaray inter maçında defansa gelen topa koşarken arkasından 2-3 boy farkla gelen obafemi martins bunu sollayıp üstüne bir de gol atmıştı. hey be 12 sene olmuş ben daha az zannediyordum.
  • 17 eylül 2009 sturm graz dinamo bükreş maçında takımının tek golünü, 80. dakikada kaydederek dinamo bükreş'e 3 deplasmandan 3 puan getirmiştir. bu adamın oynadığı takım deplasmanda sturm graz'ı yeniyorsa ben derimki galatasaray 2009-2010 sezonu avrupa ligi gruplarından 18 puanla çıkar.