şükela:  tümü | bugün
 • legia varsova'da forma giyen hücuma dönük, sağ-sol kanat ve orta saha olarak görev yapan 19 yaşındaki oyuncudur.

  ileride parlama potansiyeli nedeniyle önlerden yer kapayım dedim.
  bir de ukteydi, sözlükte ukte kalmasın.
 • damien comollinin havuzunda yer aldığı ve ihtimal ki sarı-laci formayı giyebileceği söyleniyor.
  (bkz: ay olabilir mi öyle bir şey lütfen olsun çünkü)
 • dostum szymkowiak demişsin ama bu bildiğin emre belözoğlu...
 • fenerbahçe'nin ilgilendiği iddia edilen genç yetenek. 91 maçta 17 gol, 18 asist.
  henüz 19 yaşında ve potansiyeli oldukça yüksek bir futbolcuya benziyor.
 • sol ayaklıymış bir de. yıllardır aranan sol iç oyuncusu olabilir bu çocuk. daha 19 yaşında, öyle 24 yaşına gelip bir arpa boyu yol gidemeden "genç yıldız" diye lanse edilenlerden değil. bu tarz oyuncular istiyoruz. emekliliği gelmiş tiplere yıllık 4 milyon euro verip sezon sonu göndermek için 40 takla atmaktan bıktık.
 • bu transfer, gerçekleşirse fenerbahçe'deki zihinsel dönüşümün zirvesi olur. böyle oyuncularla ilgilenmemiz bile sevindirici. ne de olsa football manager nesliyiz. ancak bir fenerbahçe taraftarı olarak işin olumsuz gördüğüm yönüne eğilmeden de yapamam.

  olumsuz gördüğüm bir tarafı da yok aslında; bir çekince diyelim. bu oyuncunun da oynadığı mevkiye yapılacak transfer, takımın kısa ve orta vadeli geleceği için kader belirleyici önemde. bu yüzden buraya çabuk adapte olabilecek, lider özellikli, net bir transfer yapılması daha uygun olur sanki. 19 yaşında bonservisine 4,5 milyon euro verdiğiniz bir oyuncudan geldiği gibi verim vermesini bekleyemezsiniz.

  yine de fikir ayrılığının böylesine can kurban. bu yoldan ilerleyerek çıkacağız düzlüğe.
 • genellikle polonya liginin gelecek vaat eden topcuları almanya'ya gider ama bence bu tarz transferler yapması lazım türk takımlarının .
 • cska moskova nin kendisine 5m€ teklif yaptığı, ama varsova nin 7m€ istediği ve anlaşamadıkları haberleri mevcut gün itibariyle. menajeri cska ya gitmeyecek açıklaması yapmış ama hala takımdan ayrılması gündemde ve son maçın kadrosuna alınmamış. o paraya değer bir oyuncu mu, değse de fener o parayı verebilir mi bilemem.
 • eğer gelirse avrupanın en potansiyelli genç orta sahalarından birini transfer etmiş oluruz, tutar tutmaz orasını bilemem ama taraftarı mest eden eljif'ten daha yetenekli, özel meziyetleri olan bir oyuncu. yaşına rağmen 100'e yakın resmi maç oynamış, pozisyon ve maç tecrübesi gayet yeterli.

  yeter ki böyle transferler yapalım başarı falan kısa vadede hiç önemli değil, gerekirse 5. 6. olalım gelecek bizim olacak ondan eminim.
 • polonyalı, sol ayaklı genç orta saha oyuncusu.

  gelse hem yeni yönetimin vizyonunun güzel bir meyvesi olur hem de çok ihtiyaç duyulan 8 ve 10 numara mevkisindeki ihtiyacı çözer.