• gölgede kalmış absürd komedi. vakit öldürmek için bire bir.
  • dizinin ismiyle ilgili soru işaretlerini ortadan kaldıralım. öncelikle bu dizi için profesyonel manada türkiye'nin ilk web dizisi diyebiliriz. dizinin ismi feyyaz .
    sebastiyan ise mynet'in video portalı.
    izlerken ben ne izledim diyebileceğiniz, yer yer çok güldüren ve genel olarak eğlendiren, feyyaz yiğit'in çıraklık eseridir.
    son olarak: ayyhhh isaaaaağğhh
  • henüz izlemeyenler için tek part olarak yayında
  • youtube'da denk geldiğim feyyaz yiğit'in bir dizisi. gece gece gülmekten karnım ağrıdı. ilk iki bölümü bitirdim, şu an 3. bölüme geçtim. yapacak bir işiniz yoksa açın izleyin.

dizinin isminin sebastiyan mı, yoksa feyyaz dizi mi olduğunu anlamadığım içn başlığı direkt kopyaladım.
  • bugün gezinirken denk geldiğim internet dizisi. feyyaz yiğit sürekli aynı tiplemelerle ve aynı oyunculuklarla devam ediyor sanırım hayatına. şu anki işlerinde de aynı komedi unsurlarını kullanıyor diyebilirim. komik yine ona sözüm yok ama feyyazcım birazcık hareketlilik lütfen.. sen de böyle yaparsan biz kime güleceğiz
  • isminin ne olduğunu hala anlayamadığım komik feyyaz yiğit dizisi. 6. bölümü ortada yok gibi şimdilik.
hesabın var mı? giriş yap