şükela:  tümü | bugün
 • hurriyet gazetesi ekler bölümünde calisan, aslen fotoğraf ceken ama arada sirada yazi da yazan bir kisi. ayrica (bkz: sebastian carlos)
 • bu agbi o bira gobegi ve kivircik saclari ile bagdattaki yagmaya katilip 2 tane super udday husein posteri hacilamistir..
 • süper komik bir insandır kendisi. ama kendi yarattığı sebastian carlos figürü kendisinden daha ilgi çekmiş olmalı ki söz konusu başlıkta bugün itibari ile 11 entry bulunmakta iken gerçek ismi altında iki tanecik entry varmış. olaylara bakışını, değerlendirmelerini severek izliyoruz.
 • saddamın yatağında uyuyakalan.
 • hayati sokak mektebinde yalayip yutmus; her konuda asiri derecede bilgi ve donanima sahip aslen karsli koy ekmegi gibi gobegi olan usta fotografci.
 • özkök'ün şirin çocukları!

  hürriyet'in yayın patronu ertuğrul özkök bir skandala daha imza attı.

  pkk'nın kandil dağı'ndaki gerilla kampını gazetesinin 1.sayfasında 'izci kampı'gibi göstermeye çalışan özkök, azılı teröristleri de 'şirin çocuklar'olarak sundu genel yayın yönetmenliğini ertuğrul özkök'ün yaptığı hürriyet gazetesi tarihi bir gazetecilik olayına daha imza attı! geçtiğimiz yıllarda, 35 binden fazla insanımızın kanını döken terör örgütü pkk'nın bebek katili lideri abdullah öcalan ile 'başkanım' diyerek röportaj yapma şerefine (!) nail olan bir yazarı da kadrosunda bulunduran hürriyet gazetesinin bir muhabiri, pkk/konragel militanlarının türkiye'yi bölme planları yaptıkları kandil dağındaki bir bölücü kampına konuk oldu.

  fotoroman gibi logosunda 'türkiye türklerindir' ifadesine yer veren hürriyet gazetesinde sebati karakurt imzasıyla çıkan haberde kullanılan üslup ise evlere şenlikti.

  habere konu olan ve türkiye'yi kana boğma planlarının yapıldığı kampı, 'bir eğitim yuvası, izci kampı'; bölücü kampında eğitim alan teröristleri de 'özgürlük savaşçıları, kültürlü, okumuş yazmış çocuklar" olarak sunan hürriyet, haberini manken gibi poz veren kadın militanların renkli (!) fotoğrafları ile süslemeyi de ihmal etmedi. kitap okuyan teröristler haberde ellerinde kitaplar bulunan "bizim milliyetçi duygularımız yok.

  türkiye'den ayrı bağımsız bir devlet kurmak istemiyoruz.

  dünyada değişim dönüşüm süreci yaşanıyor, biz de bu değişim dönüşüm sürecine ayak uydurmaya çalışıyoruz" diyerek kampları dağ üniversiteleri gibi göstermeye çalışan kadın militanlarla yapılan diyaloglar da yer buldu.

  gitar çalan sanatkâr (!) militanların "sinemada film izlemek, eminönü'nde balık ekmek yemek " gibi özlemlerine de yer verilen haberde, militanlar türkiye cumhuriyeti tarafından zoraki tecrit altında tutulan 'özgürlük savaşcıları'olduğu imajı ortaya konuldu.

  kadın militanların engin bilgilerinden (!) seçmelerin de sunulduğu haberde mililanların izledikdikleri yerli dizilerden ve tuttukları takımlara kadar bir dizi ayrıntıya dikkat çekilerek " onlar da sizin bizim gibi masum insanlar" mesajı verildi.

  haberi okuyan ve gazetemizi telefon yağmuruna tutan şehit yakınları ise, böyle bir haberi sütunlarına taşıyan hürriyet gazetesine ve genel yayın yönetmeni ertuğrul özkök'e lanet yağdırdı.

  hürriyet'teki haberin ne maksatla çıkarıldığını merak eden şehit yakınları "teröris cariyeleri özgürlük savaşçıları olarak yansıtan özkök, bir kez daha şehitlerin kemiklerini sızlattı" dedi.

  manken gibi poz verdiler ! hürriyet muhabirinin kandil dağındaki izlenimlerinin anlatıldığı habere kadın militanların manken edasıyla verdikleri pozlar damgasını vurdu.

  hürriyet, feminist söylemlerle "toplumun ve erkeğin dönüştürücüsü kadınlardır" diyen kadın militanların, saçlarını papatya suyuyla yıkadıklarını tüm türkiye'ye duyurarak önemli bir hizmet yapmış oldu! hürriyet ayrıca türkiye'yi çok sevdiğini iddia eden kadın militanların ne kadar vatansever (!) olduğunu da cümle aleme duyurma ayrıcalığına kavuştu !

  kaynak yeniçag gazetesi
 • bu sabah evi aranan ve gözaltına alınan gazeteci. karakurt haftasonunda hürriyet'te, kandil dağı'nda pkk'lılar ile yaptığı röportajı yayımlamıştı.
  birazdan beşiktaş'taki istanbul cumhuriyet başsavcılığı'na götürülecek*. ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılması bekleniyor*.
 • kandil dagi roportajiyla turkiye gazeteciler cemiyeti roportaj odulunu kazanmistir... sonuna kadar da haketmistir kanaatimce...
 • ayça şen'in ikizi olmaktan gurur duyaraktan hakkında yazılar döktürdüğü güzel insan...

  http://www.radikal.com.tr/….php?ek=cts&haberno=4974
 • "iyi bir foto muhabiri olmak için...

  uyanık ol.

  sağına, soluna bak.

  özellikle arkana!

  tehlike, hakim olamadığın açıdan gelir. uyurken gözlerini açık tutsan da, fayda etmez.

  dalgaya gelme.

  kendini kaptırma.

  olur olmaz her şeye gülme.

  gördün mü?

  hemen atlama.

  lafa girme.

  önce bak.

  ne oluyor? kim olduğunu biliyor musun?

  iyice dinle. gözünü aç.

  ne hesaptır?

  bedavadan olmaz. asla güvenme.

  ölç, biç. sakatı var mı? baktın olmuyor, üstüne üstüne gitme.

  korkak olmak da yok.

  israr mı var?

  oyna...

  sakın kırıtma. yüzünü asmaya kalkma. kimse nazını çekmez.

  bin düşün, bir yap. ama dikkatli ol.

  zaman su gibi akıp gidiyor.

  yine de panikleme.

  önde gitme. arkada kalma. ortalarda da karambole gidersin. yerini iyi seç.

  emin ol.

  tamam olduğuna kanaat getirdin mi? bir daha düşün.

  tedbiri elden bırakma.

  gerekirse konuş. fazla uzatma. saygılı ol. ama köle olma.

  efendi ol. ama keriz durumuna da düşme.

  açık etmeden yap. karşı tarafı uyandırma.

  kalkacağın yere oturma. oturduysan sakın kalkma.

  lan'lı konuşma. el hareketi yapma!

  yemin ediyorum parçalarlar haa."