şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
  • yarın bostancı gösteri merkezi'nde konser verecektir. havasızlıktan ölmezsek izlediğimiz son şebnem konseri olmaz. (yetkililere seslendim)
  • acayip acayip twitler atan kadın. keşke hiç takip etmeseydim diyorum, soğudum soğuyacam o derece yani.
  • dün hayatımda ilk kez canlı izlediğim* tekrar tekrar sevdiğim, tarif edilemez bir saygı duyduğum insan. iyi ki var bu kadın.
  • 4 mayıs çukurova üniversitesi konserinden sonra daha uzun yıllar adana'ya gelmeyeceğinden korkmaktayım. çünkü şenliklerimiz -ki şenlik demeye bin şahit ister- rezil bir organizasyon şirketinin elinde. geçen yıl hava şartlarından dolayı ertelenmişti konseri. bu yıl hava şartları yine kötüydü ama ısrarla ertelenmedi. hani ''bizim yaptığımız konserler gününde olur hacı!'' mantığıyla. peki sonuç ne oldu? zemin çamur, her şarkı arasında sahne ve ekipmanlar silinmeye kurutulmaya uğraşıldı. ama dinleyicilerinin suçu yok kraliçe. umarım küsmezsin adana'ya.
  • bu gece ilk defa konserine gittiğim harikulade sesin sahibi. gerçi birkaç şarkısına yetişebildim ve eve dönerken eshot'un azizliğine uğramaya ramak kalmıştı (yeterli otobüs yoktu, inanılmaz derecede sıkışıktı binilen her otobüs de, dolayısıyla) ama her şeye rağmen gittiğim en güzel konserlerden biriydi yaşattığı heyecan ve mutluluk açısından. güzeldi.
  • bahar şenliklerinin cemresi. bir bahar şenliğinde konsere çıktığı gün o ile 4. cemre düşmüş olur.
  • bu sene bir değişiklik yaparak uludağ üniversitesi şenliklerine katılmamaya karar vermiş sanatçı.
  • şizofrenik bir şekilde ilk gençlik yıllarımdan beri kendisini ablam olarak görürüm. belki daha da ötesi.. ama kendini ya 1 kez ya 2 kez anca görmüşümdür..
    içimde ona karşı farklı bir şeyler var, bu sevgi desem az saygı desem fazla resmi..
    sanki en yakınımmış gibi sırdaşmış gibi.. çok farklı..
  • bugün sırf eshot derdine son 2 şarkısına eşlik edemedigim şarkıcı. bi de mümkünse o kadar dar giymesin elbiselerini. sağlı sollu yağ fışkırımı oluyor. sırtında bile çatalı vardı o derece.