• la roche posay kerium ds sampuan kullanin. ıse yariyor
  • bioderma node ds şampuan baya iyi geliyor. dermoeczanemden alıyorum fiyatı da daha uyguna geliyor. 2 senedir kullanıyorum oldukça kontrol altına aldım, memnunum.

edit: yüz için de la roche kerium ds baya yatıştırıyor. bu konuda baya deneyimli olduğum için rahatlıkla öneriyorum, hatta az önce önerdiğim bir arkadaşım mesaj attı krem iyi geldi diye.

edit2: vichy dercos kepeğe karşı etkili bakım şampuanı da baya iyi. sanki bioderma'dan biraz daha iyi.

edit3: vichy kepeğe iyi geliyordu ama saçımı sertleştirdi ve çok dökülüyordu. ben de siveno marka şampuan ve kireç önleyici duş başlığına geçtim ve bence bayaaaaaa işe yarıyor, saç dökülmesi de oldukça azaldı. bence şampuanlardaki kimyasallar da deride türlü reaksiyonlara sebep oluyor, kepeği arttırabiliyor. bu rutin bende şimdilik işe yaradı en azından.
  • yoktur. bu hastalığın tedavisi yok boşuna uğraşmayın. onunla yaşamayı öğrenin. hayat daha kolay ilerleyecek. (bkz: #88237641)
  • buradaki bir suserin tavsiyesi ile ceradolin kepege karsi sampuan aldim.dunyalar benim oldu. kesinlikle tavsiye ederim.
  • yoktur. sadece kullandığın sürece iyi olmasını sağlayan şampuanlar vardır. selenyum içerikli. kullanmazsan egzema nükseder. 30 yıldır bununla başedemeyen biri olarak pes ettim ben.
  • stresi azaltan bir şampuan varsa, odur.
  • aşırı arttığı dönemlerde haftada 2 kere selyum, geri kalan günlerde haldırşaldır nam-ı diğer head&shoulders'dır. normal zamanlarda ise sadece h&s yeterli olur, ama kremlilerinden uzak durunuz.
  • dermovate saç solusyonu var kullanıldığı sürece iyi geliyor kaşıntı ve kızarıklık geçiyor. ancak maalesef bu hastalığın tedavisi yok pahalı ürünlerden uzak durun.
  • beslenmeye dikkat et yüzünle saçınla oynama sıkıntı stres de olmazsa ok. amerika'dan bile şampuan getirttim bir süre sonra onu bile baskılıyor bu hastalık.
  • en büyük tetikleyicisi stresmiş, stressiz hayat mı var ne yapalım ölelim mi aq, şampuan krem geçici kesiyor tekrar başlıyor. çare yok bir umut belki bir gün geçer.

edit1: 1 yıl oldu hala çözüm bulamadım.
hesabın var mı? giriş yap