şükela:  tümü | bugün
  • hiçbir şey
    hiçbir kimse değilsem bile
    farkında olduğum* her şey varoluş*unu bana borçlu ne mutlu ..
  • yonetmen - kufur edebilirsin di mi?
    sebze - am.na bile korum.
  • "muhasebeden çok pis anlarım", "okulda muhasebeyi öttürürdüm", "muhasebeciler kraliçesiyim" söylevlerine inanarak ve güvenerek sorduğum çok basit bir soruya hiçbir şekilde cevab veremeyen, bu rezilliğini de yüzüne vurduğumda gözümün içine baka baka şahsıma küfür eden insandır.. bilgisizliğini ve cehaletini küfürlerinin arkasına saklamayı da okulda mı öğrenmiştir, sormak istiyorum kendisine..

ayrıca verdiği örnek de süperdir "stoğundaki ürünleri giriyosun. dalamar'ın üç tane yatı var diyelim. 3000 dolar. 1 ini sattın, 2 yatın kaldı. şu kadar paraya sattın. stokta 2 yatım var, yelkenleri yok" acaba kendisi bundan bişey anlar mı, onu da sormak istiyorum.
  • farsça "sebz" (yeşil) kelimesinden gelen sözcük. yeşil olan şey, yeşillik anlamı taşır.
  • gerizekali gibi muhabbet edip, ahı ahı ahı diye güldügüm insan. baska da kimseyle boyle eglenemem. herkes cok akilli cunku.
  • sebze: yaliym mi?
    susayaci: yala yala
    şlapss şlopsss
    sebze: e olmuyor ki!
    susayaci: icine sok o zaman.

bir zarf nelere gebedir. kim bilebilir ki..
  • kesinlikle çok sıcakkanlı bir kişi olduğuna kanaat getirdiğim, hem içi hem dışı çok güzel insanlardan biri. henüz 15 dakikadir konuşuyor olsak da ömür boyu sürecek bir dostluğa adım attığımdan ve ilerde kendisi ile kırlarda koşacağımdan eminim.
  • güvenilir,hoş sohbet,akıllı,huzur veren, güzel,arkadaş
  • kent fm sonrası biraz rock fm biraz eksen dinlemiş ama arasını bulamayıp radyo dinlemeyi uzun süre rafa kaldırmış bünyeme ilaç gibi gelen dj.
  • her ne kadar soylemem gereksiz olsa da; (bkz: seviyorum ulan)