şükela:  tümü | bugün
  • migrostan:

soğan kırmızı salam file adet. 11,45 tl.
    müpa mantar shiitake 200 g. 13,90 tl.
    brokoli kg. ( 1 adet ? 1.2 kg ) 12,90 tl. kg adet.
    patlıcan bostan kg. ( 1 adet ? 0.5 kg ) 13,90 tl. kg adet.
    ıspanak 700 g erüst. 12,90 tl.
    dereotu adet. 3,45 tl.
    patates taze mini kg. 6,95 tl. kg.
    rozmarin 25 g. 7,95 tl.
  • güncel fiyatlar: https://eksiup.com/3be428f13935
    kış sebzeleri bile uçmuş durumda. seçimden sonra neler olacak düşünmek bile istemiyorum.
  • piyasaya göre ucuz bile olan fiyatlardır. patlıcanın kilosu bazı yerlerde 17 liraya kadar çıkabiliyor.
    tarımdaki devrimler sayesinde kuru ekmek soğan dahi yiyemeyecek insanlar.
  • 2019'un ilk ayı itibariyle, insanları bakliyata yönelten fiyatlar.

hoş, kuru fasulye fiyatı da 8 lira.
  • eskiden dar gelirli hatta orta gelirli türk halkı sadece et alırken cebine bakmak zorundaydı ama şimdi hamd olsun sebze alırken de cebine bakmak zorunda hatta bakliyat alırken de...

tanım; mevcut şartlarda hakettiğimiz güncellemelere sahip fiyatlardır. yaşın yanında biz de yanıyoruz ama su veren itfaiyenin hortumuna pamuk tıkayayım.
  • karnıbahar aldım bugün.
    çok severim, annem yazları benim için üç dört tane alırdı küçük boy. 5 liraydı hepsi, 5!
    bugün orta boy bir karnıbahara 12 lira verdim!
    kapya biber, bayılırım. 5 tane alabildim kilosu 19 lira!
    yalan yok, uzun zamandır evde yemek yemiyorum, yemek zorunda kalırsam buzluğa ve mikrodalgaya yöneliyorum.
    ben ölmeyeyim diye sebze yiyeyim dedim, sağlık fışkırsın gözlerimden istedim, dolar fışkırdı kasada. cherry domatesi öderken bayılmışım.
  • yukarıdaki yazar denen musvettenin (bkz: ben seni severim sevmesine de)bakmayın sebze fiyatlarını elestirmesine kendisi ağır akplidir özel mesajda da belirtmiştir bana hadi musvettecigim fav kasmak için burada sebze fiyatı eleştir özel mesajda tehdit için yaz "ben akpliyim"diye
    yallah tanzim satışa musvettecigim :)
    tanıma gelirsek gerçekten pahalı olan fiyatlardir ama tagutlara oy verirken iyi sonra tagutlar sizi kaziklarken kötü hem ayran hem mabad yani :)