şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • bok atmayınız, fiyatlar çok iyi.

  patates: 2 tl( market 4)
  soğan: 2 tl(market 4)
  domates: 3 tl (market 7)
  salatalık: 4 tl(market 8)
  patlıcan: 4,50 tl( market 11)
  biber: 4 tl( market 14)
  ıspanak: 4 tl(market 8)

  market ve pazar fiyatlarının yarısından daha düşük.
 • ekonomik kriz ile mücadele ederken boğazından lokma geçmeyen, evinde aş kaynamayan gariban vatandaş; bu sebze kuyruklarının bir an önce sona ermesi için yine gidip akp'ye oy verecektir.

  akp, 31 mart seçimlerinde istediği sonucu alırsa; "-sebze kuyruklarını biz bitirdik." diyecektir.
 • işte bu gördüğünüz fotoğraf,ne dünya büyük 2.savaşa girerken ki ismet paşa türkiye'sinde.
  ne sayın bülent ecevit türkiye'sinde çekilmiştir.

  iran olmaktan korkuyorduk, ülkede bir anda komünizm rüzgarları esti! örnek vermek gibi olmasın ama venezuela da ekonomiyi batırmadan önce bu yollardan geçti. sanki türkiye'nin ruh ikizi… önce zabıta zoruyla fiyatlar indirildi. kâr edemeyince çiftçi üretimden çekildi. mal bulunamayınca halk tepki göstermesin diye her ürün ithal edildi. ucuza mal satıp oy kapmak adına ülkenin kaynakları eridi, bitti.
 • bunları istiyorum ya, bunlarla gelin bana!
  2019 almanya'nın kıskandığı ülke türkiye
  (bkz: svihs) bu daha başlangıç...
 • ülkedeki genel kanı keşke bu şekilde olsa gerçekten ülkenin durumundan çok uzağız, bu yüzden her seçimde hayal kırıklığı oluyor, adamlar şuan helal olsun başganıma naralarıyla coşuyor siz burda kuyruk diyorsunuz...
 • her akp'linin klasik saviydi "eskiden kuyruklar vardi. cok sukur artik kurtulduk onlardan" sozu. hayirli olsun
 • "kul kınadığını görmeden ölmez." evet bu olayın en net açıklaması budur. sen yıllarca cehape zamanında ki kuyruklardan bahset dur, 16 yıllık iktidar döneminin son zamanlarında bunu yaşa.
  "zaman her şeyin ilacı" diye boşa demişler. biz bu sürüye bir şeyler anlatmaya çalıştıkça, bizimle ağız dolusu kavga etmekten geri kalmadılar. ama bakın kendi kendilerine el birliğiyle cehape'nin konumuna düştüler. bu da bana zevk verdi ne yalan söyleyim. evet ülkem adına gelecek adına çok utanç verici bir durum ama artık öyle bir noktaya geldik ki, bunların mantıklı yollarla bitmeyeceğini anladığımdan ötürü, bu şekilde bitişlerini görmek zevk verdi.
 • devlet üretim mi yapar yeaaağ deyip fabrika kapatan sığırların manavlığa soyunmasıdır.

  çomarlık başka bir olgu hakikaten. mal olacaksın, kafan basmayacak, yolduklarında sesin çıkmayacak, arkadan sapladıklarında susacaksın.

  aynı gemide değiliz bu lağım sıçanlarıyla. beter olun amk.