şükela:  tümü | bugün
  • sec turizm ile ayni ambleme sahip baklavaci.
    istanbul'da, besiktas barbaros bulvari'nda bir subesi bulunur. baklavalar gunluk taze olarak gaziantep'ten gelmekteymis.
  • adana çarşıda gizerlerin yukarısında seç turizmin hemen yanında şubesi bulunan baklavacıdır. baklavası lezizdir ve denenmesi tavsiye edilir.
  • adana'da baraj yolunda da bir şubesi bulunur. baklavaları sabah otobüsüyle antep'ten gelir. adana'da bulabileceğiniz en güzel baklavayı burada yiyebilirsiniz. ancak çok geç kalmayın zira saat 5-6 gibi bitiyor baklavalar. hatta altıkattaki öğleden sonra kapatıyor genelde...
  • bugün şavak usta'dan çıkarken gördüm. tam karşıda bir tatlıcı var, bir tabelada "seç baklavaları antep'ten günlük gelmektedir" yazıyordu.
  • baklavaya çok düşkün olmayan beni, önüme konsa bir kilo baklava yiyecek duruma getiren baklavaci.

3 sene önce abim bir lojistik firmasinda çalışırken tır şoförleri bir kutu baklava getirmişti seç'ten. o şekilde kesfettik seç baklavayi.
    istanbul'da yenebilecek belki de en güzel baklavadir. internet sitelerinde sade yağ kullanıldığı yazmaktadir.
  • şu anda yediğim ve efsane olduğunu düşündüğüm baklava markası. imam çağdaş'ın adı çıkmış bak bu neyse bu baklava da bir harika dostum.
  • abartılacak bir yanı olmayan, yenebilecek düzeyde baklavalar üreten baklavacı... bana göre imam çağdaş'ın tatlıları daha iyi...
  • fatih'de bir şubesi var,geçerken merak ettim şöbiyet yedim ve beğenmedim diğer tatlılarını denemedim bilmiyorum.

hala köşkeroğlu 1 numara.
  • baklavaları güzel, şöbiyeti tek kelimeyle muhteşem.
  • fatih akdeniz caddesinde bulunan şubesi için söyleyecek olursak tam bir hayal kırıklığı. bu baklavaların antep'ten günlük olarak getirtildiği söyleniyor.

öncelikle belirteyim ki buradan sadece iki defa baklava aldım ve orjinal antep baklavası ile uzaktan yakından alakası yok! kanmayın.

biraz da artiz bir kasiyeri vardır, giderseniz hazırlıklı olun!