• artısı; ibrahim tatlıses'in ustalık döneminde yakaladığı performansı genç yaşında yakalamasından mütevellit, bundan sonrasında üzerine ne koyacağını merakla bekliyorum.
    eksisi; ibrahim tatlıses'in ses rengi, vurguları, desibel ve oktav aralığı ile neredeyse kopya tadında birebir aynı.
  • ibrahim tatlıses'ten daha güzel ibrahim tatlıses sesi çıkarıyor.
  • kulağı ve ses kontrolü çok iyi..
    https://www.youtube.com/watch?v=luhhkkzthv0
  • müslüm gürses , hakan taşıyan'ı ilk dinlediğinde, muhterem nur'a sormuş : yauu muhterem hanım, ben bu şarkıyı ne zaman okudum?

kesin ibo da, mehmediyi dinlediğinde, aynı soruyu yanında yöresinde olanlara sormuştur. kaldı ki, gürses - taşıyan benzerliği tiz perdelerde sırıtıyordu. bunların vüs'ati bile aynı nerdeyse
  • pesler tıpkı ibrahim tatlıses gibi. tatlıses'e benzetilen ve onun yokluğunda paranın gözüne vuran serkan kaya'dan daha iyi bir icracı...

çakma tatlıseslere pek rağbet etmem ama bu arkadaşta enteresan bir tatlıses tınısı var.istenilen yerlere gelemese de youtube'da şans veriyoruz kendisine.
  • internette millete ibrahim tatlises yeni album cikardi diye yutturuyolar. isin ilginci millet saskinlik icinde ibo nasi boyle soyleyebildi diye sasiriyor. adamin sesi birebir ibrahim tatlises. şaşılacak iş.
  • başlığı açılmış mı diye geldim ki bir de ne göreyim, yorumlar ardı sıra...

1) ibo'nun ses ikizi.
    2) ibo'dan da iyi sesi.
    3) ibo'yu aratmayacak ses.

yok daha neler amk!
    müzik kulağınızı sikiyim sizin!
    ibrahim tatlıses'le kıyaslamadan önce alkolü eroini bırakın evvela!
    noksan şuurla "ibo'dan iyi valla" diyebilirsiniz.

güzel söylüyor, okey.
    nağmeleri güzel, okey.
    ibo'dan çok daha yakışıklı, okey.
    ses rengi ibo'dan iyi derseniz, açar pipimi gösteririm.

sesle oynama, diklere çıkma, yüksek oktav ve uzun havada sesi uzatabilme kudreti gibi mevzularda ibo ikiye katlar. net.
  • bazı videolarda adı sulduz naghadeh şeklinde geçen, gerçekten yetenekli, ibo'nun ses ikizi.

http://www.youtube.com/watch?v=kozexzaxvfw
  • sesi mükemmel. nedense tatlıses'e göre daha bir eğitimli gibi geldi ama yanlış da olabilir bu tespit. bilemiyorum altan.

bu arada annesini kaybetmiş yakın zamanda. allah rahmet eylesin.
hesabın var mı? giriş yap