• yıllardır iyi geçindiğimiz alt komşumuzunkine benzer şımarıklıklardır.

biliyor ki yıllar yılı chp'liyiz. biz de biliyoruz ki onlar da akp'li. kimi zaman ev oturmalarında, kahve buluşmalarında muhabbeti geçerdi, konuşur tartışırdık bu konuları. ama asla saygısız sözler edilmezdi, karşı tarafa fikir kabul ettirme çabasına girilmezdi. meğer içten içe gıcık oluyorlarmış bize, seçim sonuçları açıklanıp, akp'nin tek başına iktidar olduğu kesinleşince, kadın tenceresini tavasını almış, balkona çıkıp "kıskaaananlaaaar çatlasın, recep tayyip erdoğan!" diye melodik bir türkü tutturmuş. çıkıp da diyemedik ki, rte artık cumhurbaşkanı oldu, senin ahmet davutoğlu diye sevinmen lazım diye...

yazıklar olsun.

chp veya hdp alsaydı bu zaferi, insanların kutlama yapmaları normal olurdu. zira türkiye şartlarında yılla yılı sol kesim hiç kazanamadı. tek başına kazanamadı. herhalde sevinirdik çılgınlar gibi.

yazıklar olsun. şu ülkenin düşünemeyen varlıklarına dolaylı da olsa bir gram emeğim geçtiyse haram olsun...
  • "ampulduk, avize olduk"
    aferin.
    bu ne aq?
  • nasıl salladık diyen vekil şımarıklığına, gevrek gevrek sırıtıp şirin baba rolüne bürünen terörist şımarıklığının yanında esamesi okunmaz.
  • son üç ay değil son on üç yıldır yargılanacaksınız diyen suserları susturamayan bedevi şımarıklığı.

y

a

r

g

ı

l

a

n

a

c

a

k

s

ı

n

ı

z
  • takim tutar gibi parti tutan ayran kafasi yasayanlarin simarikligidir. facebook'ta koyun diyordunuz koyduk mu ehuehaua civikliginda ileti bile paylasabiliyorlar. simdi dusunuyorum da neden arkadasimsin ki sen amk?
  • empati yapılması gerekendir. şu an diğer bir parti %50 alsaydı, şımarıklık yapmayacakmiydin? yapacaktın tabi, takım cekismelerinde ne mal olduğumuz ortaya çıkıyor zaten.
    bırakınız yapsınlar, bırakınız sevinsinler. biz çekirdek citleyip bekleyelim
  • 7 haziran seçimlerinden sonra türkiye kaosu seçti, akp'ye nankörlük ettiler diye konuşurken, bugün 7 haziran'ı da seviyorum, 1 kasım'ı da seviyorum türkiye kazandı diye; altını çizerek ve bastıra bastıra söylüyorum; yavşak yavşak konuşanların şımarıklığıdır.
  • girenin çıkanın kendisine olacağını anlamayanlardır iş bu şımaranlar.
  • dinime küfreden müslüman olsa.
hesabın var mı? giriş yap