şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir beyin fırtınası seansından sonra akla hayale gelmeyecek fikirlerin not edildiği kağıdı bulan adayın gözlerinin parlamasıyla başlayan süreçte uygulanan fikirlerdir bunlar.

misal: şimdiye kadar oy verdiği hiç bir aday seçim kazanamamış, oy verdiği hiç bir parti iktidar yüzü görmemiş olan orta yaş üstü kişiler itina ile aranıp bulunur, kendileriyle gerektiği şekilde sözleşme yapılarak rakip aday ya da partiye oy verdirilir.
  • elektrikleri kesmek. %100 çalışıyor.
  • olmayan okulda "üye memur olarak görevlendirildiniz" görev emrinin gelmesi..

arkadaşımın başına geldi. görevli olduğu bildirilen okulun yerini öğrenmek için ilçe milli eğitimi aradı ve öyle bi okul yok cevabını aldı. son durum ne oldu henüz bilmiyorum.
  • bu zamana kadar niye kimsenin aklına gelmemiş anlam veremedim ama aslında çok basit. rte'ye ikizi kadar benzeyen yada birkaç operasyonla benzetilecek biri bulunur. mahkeme kararıyla ismi recep tayyip erdoğan yapılır. bundan sonrası da sazan avı. 100bin imza ile aday yapılıp beklenir. barajı geçmezse namertim. *