• olmayan okulda "üye memur olarak görevlendirildiniz" görev emrinin gelmesi..

arkadaşımın başına geldi. görevli olduğu bildirilen okulun yerini öğrenmek için ilçe milli eğitimi aradı ve öyle bi okul yok cevabını aldı. son durum ne oldu henüz bilmiyorum.
  • koreli grupların, şarkıcıların twitter üzerindeki hayran kitlesine bir adet siyasetçiyi teslim edin ve arkanıza yaslanıp zaferin ayak sesleri eşliğinde rahatınıza bakın. sosyal medyada bu kadar birbirinden habersiz ama koordineli çalışanını görmedim. büyük aşkla övüp, tanıtımını yapıyorlar. baktım tr gündeminde 150 bin tweetle tony montana var. acaba dizisi mi yapılacak diye bakarken koreli şarkıcı çıktı.
  • bir beyin fırtınası seansından sonra akla hayale gelmeyecek fikirlerin not edildiği kağıdı bulan adayın gözlerinin parlamasıyla başlayan süreçte uygulanan fikirlerdir bunlar.

misal: şimdiye kadar oy verdiği hiç bir aday seçim kazanamamış, oy verdiği hiç bir parti iktidar yüzü görmemiş olan orta yaş üstü kişiler itina ile aranıp bulunur, kendileriyle gerektiği şekilde sözleşme yapılarak rakip aday ya da partiye oy verdirilir.
  • elektrikleri kesmek. %100 çalışıyor.
hesabın var mı? giriş yap