şükela:  tümü | bugün soru sor
 • partilerin halay çekerek şeçimi kazanmayı düşündükleri durum.
 • taşrada ki sünnet düğünleri gibidir
 • maalesef seçim’in yaklaşması sebebiyle ak partinin başı çektiği müziklerdeki zurnadır.
  sabahtan beri bunlar yüzünden kafam taşak gibi...sürekli aynı şeyleri çalıyorlar.

  zalimlere korku salan recep tayyip erdoğan, dombıra, kendi sesinden istiklal marşı, her şey türkiye için her şey memleket için.

  şu dördü sıraya dizilmiş ve tekrar verilmiş. ne güzel yatacaktım ben 12’de beni ayağa diktiler.

  yetmedi bir de sidikli bir piçi çıkardılar: güçlü bir türkiye için erdoğan! diyordu. be amın oğlu, amın feryadı! sen kim köpeksin amk? top peşinde koşup, taso atmaktan başka ne sik biliyorsun sen? güçlü türkiye için erdoğan mış.
  senin ben beyninin frontal lobunu sikeyim!
 • hdp nin pembe bir arabası var her dilden çalıyor. geri zekalı olmak böyle birşey. dans müziğimi bu kelimeleri değilde melodisi önemli olsun. onbinlerce insanın yaşadığı mahallede toplasan 10 tane kürtçe bilen seçmenin yok birtek onlaramı müzik çalıyorsun.
  ülkede 20 milyon kürt var diyorsunuz bu kafa ile oy oranınız hiç %20 nin altına düşmemesi lazımken hiç %20 nin üzerine çılamadınız. üzerine de eşcinselinden alevisine kürt olmayan seçmenlerinizde varken almanız gereken oyun yarısını bile zor alıyorsunuz.anlayın artık seçmene bu kafa ile ulaşamazsınız. gerçi pkk yı desdeklediğiniz sürece ağzınızla kuş tutsanız yine olmaz da siz yine de müziği herkesin anlayacağı dilden yapın.